Filters

Markalar

Stok Durumu

Güç İstasyonları

 

ECOFLOW Taşınabilir Güç İstasyonu Seçmek İçin 5 İpucu

 

Modeller:

EcoFlow River   - 288Wh/80A 

EcoFlow River Max  - 576Wh/160A

EcoFlow River Pro  - 720W/200A

EcoFlow Delta  - 1260Wh/350A

EcoFlow Delta Max  - 2016W/560A 

EcoFlow RIVER Pro  - 720W/200A ( Ekstra Batarya )

EcoFlow 110W Solar Katlanabilir Güneş Paneli

EcoFlow 160W Solar Katlanabilir Güneş Paneli

 

 

EcoFlow taşınabilir güç istasyonları, şebekeden bağımsız karavan ve tekne maceraları için en iyi taşınabilir gücü sunar. EcoFlow DELTA serisi gibi, RIVER serisi de farklı kullanıcılara göre tasarlanmış farklı özelliklerle birlikte çeşitli şekil ve boyutlarda gelir.

Kapasite

Taşınabilir güç istasyonunuzun kapasitesi, acil durum gücü veya şebekeden bağımsız güç gibi daha ağır uygulamalara uygun daha büyük kapasitelerle, gücü ne kadar süre açık tutabileceğinizi belirler. EcoFlow RIVER ve RIVER MaxDelta Max ve Delta modelleri genişletilebilir bir tasarıma sahiptir ve ekstra pil ile kapasitenizi en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanır. Cihazlarınıza uzun süre güç vermeniz gerekiyorsa, EcoFlow Delta Max ihtiyacınız olan enerjiyi size sağlayacaktır.

 

AC Çıkış Gücü

Dahili donanımında bulunan invertörler yardımı ile daha yüksek çıkışlar, saç kurutma makineleri, küçük buzdolapları ve hatta elektrikli süpürgeler gibi daha zorlu cihazlara güç vermenizi sağlar. Bütün EcoFlow taşınabilir güç istasyonları X-Boost teknolojisine sahiptir ve fazladan biraz güce ihtiyacınız olduğunda veriminizi artırır.

 

Hızlı Şarj Olma

Kimse şarj olmak için yarım gün beklemek istemez. Tüm EcoFlow taşınabilir güç istasyonları, piyasadaki en hızlı şarj yöntemi olan X-Stream şarj özelliğine sahiptir. 220V AC şebeke girişinden 60dk'lık bir şarj ile %80 oranında şarj olmaktadır. 110W güneş panelinden 3-4 saatte ve 12V araç giderken 3-4 saatte şarj olmaktadır. bu çok kısa süredir ve size inanılmaz zaman sağlar.

 

Solar Şarj

İsterseniz karavanınızda kullanın, ister bagaj kapısında geziniyor olun, ister doğada olun, solar şarj, gücünüzü açık tutmanız için size başka bir zahmetsiz şarj seçeneği sunar. Güneşli yerlerde bulunanlarınız için, güvenilir güneş enerjisi üretmek için güneşin gücünden yararlanabilirsiniz. EcoFlow taşınabilir enerji santralleri, soğuk ve bulutlu koşullarda bile güneş üretimini artırmak için voltajı ve akımı gerçek zamanlı olarak otomatik olarak algılayan gelişmiş bir MPPT algoritmasına sahiptir.

 

Pil Kimyası

Genellikle güneş enerjisi jeneratörü, pil jeneratörü ve hatta portatif jeneratör adı verilen portatif bir elektrik santrali duyarsınız. Günün sonunda, hepsi taşınabilir pille çalışan cihazlardır. Dikkat edilmesi gereken önemli bir şey pil kimyasıdır. EcoFlow serileri, ünitenin ağırlığını azaltan ve daha soğuk ortamlarda çıkış performansını artıran NCM pilleri kullanır. Bu size tüm yıl boyunca kullanabileceğiniz hafif bir pil verir.

Şimdi tüm bunları ele aldık, EcoFlow RIVER serisine bir göz atarak başlayalım.