Filters

Pencere Ölçüsü

Markalar

Stok Durumu

Fiyat Aralığı

Karavan Camı

Karavan Camı, Pencere Modelleri

 
Karavan Camı, 2 katmandan oluşan ısı yalıtımı yüksek, çerçevesinden soğuk havalı ve sesi ileriye almaması için geliştirilmiş yoğuşma yapmayan cam türüdür. Nigu, Dometic Karavan cam modelleri çift cam akrilik, UV güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır. Nigu ve Dometic cam modellerinde eksi derecede kamp yaptığınızda camlarda çatlama olmaz ve karavan sürekli güneş ışınına mağruz kaldığında camlarda solma yapmamaktadır. Bu durum diğer cam modellerinde çok karşılaşılan sonuçlardır ve mağduriyet oluşmasına neden olur. Nigu Karavan camları Ekstra berraklaştırılmış PMMA modeller camlardan oluşur. Fiyatları en uygun fiyat garantisi ile kampkaravanmarket.com'da satılmaktadır. 
 

Sürgülü Karavan Camı, Amortisörlü Karavan camı

2 Çeşit cam modelleri vardır. Üstten menteşeli Amortisörlü karavan camı ve Sürgülü tip yana açılan cam modelleridir. Amortisörlü cam modeli ile camı 45 dereceye kadar istediğiniz açıda durdurabilirsiniz. Tüm cam, pencere modellerimizde Sinekli ve Güneşlikleri beraberinde gönderilir. Çocuklar için ekstra güvenlikli olması için Nigu pencere modellerinde basmalı tuş sistemi ile kiltileri mevcuttur. Amorsitörlü karavan cam modelleri değinildiğinde maksimum açılma açısı 45 derecedir. Sineklik ve Güneşlikli olması kesinlikle vazgeçilmez özelliklerinden birisi olmalıdır.Sabah karavanınıza vuran güneşini engellemek rahat uyku çekmek ve sinek istilalarından kurtulmak :)

Nigu Pencede modellerinin çerçevesi Alüminyum yapıya sahiptir, hafif, sağlam, paslanmaz. Sertifikalı Sanjo üretici kalitesi ile üretilmişlerdir.
 
Karavan Camları neden Polyplastik ?
 
Plastik cam olma nedenlerini şöyle belirtebiliriz. Nem dengesi, buğulanmasını engelleme, daha dayanıklı güvenli  esnek cam kalitesi sunmaktan geçer.