Filters

Markalar

Stok Durumu

Yağmur Engelleyici

Karavan Tentesi Rain Blocker  yağmur engelleyici ile Karavanınızı Yağmurdan Koruyun

Karavan sahipleri için seyahat etmek ve doğanın tadını çıkarmak büyük bir zevktir. Ancak, beklenmedik hava koşulları karavan tatilinizi mahvedebilir. İşte bu noktada Karavan Tentesi Rain Blocker devreye girer. Bu ürün, karavanınızı yağmurdan ve diğer olumsuz hava koşullarından korumanın mükemmel bir yolunu sunar. 

2K Karavan Rain Blocker, Yağmur engelleyici Nedir?

Rain Blocker, adından da anlaşılacağı gibi yağmuru engellemek için tasarlanmış bir karavan ön ve yan panel duvardır. Karavanınızın tentesine kolayca monte edilebilir ve hızla açılıp kapanabilir. Bu, ani hava değişikliklerine karşı hazırlıklı olmanızı sağlar. Rain Blocker, yağmur, rüzgar, güneşten korunmanıza yardımcı olur.

Rain Blocker ( Yağmur engelleyici) 'ın Avantajları

  1. Hızlı Kurulum: Rain Blocker, hızlı ve kolay bir kurulum sunar. Bu sayede seyahatiniz sırasında zaman kaybetmezsiniz.

  2. Mükemmel Yağmur Koruması: Rain Blocker, yağmur sırasında karavanınızın içini kuru tutar. Bu, tatilinizin keyfini çıkarmanızı sağlar.

  3. Rüzgar Dayanıklılığı: Güçlü rüzgarlar karavanınıza zarar verebilir, ancak Rain Blocker sayesinde rüzgarın etkisini azaltabilirsiniz.

  4. Güneş Koruması: Karavanınızın içini sıcak havalarda serin tutar ve güneşin zararlı etkilerinden korur.

  5. Dayanıklılık: Kaliteli malzemelerden Kumaşları hava alabilir fakat yağmur geçirmez özel kaplamadan üretilmiştir.

           Şeffaf kısımları 0,50 şeffaf marin PVC'den üretilmiştir ve çok uzun süreli UV güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır, renk solması yapmaz ve kırılma yapmaz. 

           Fermuar kısımlarında YKK fermuar kullanılmıştır ve dünyanın en kaliteli fermuar modelidir.

         6.Uyumluluk: Rain Blocker, Tentenizin sağ-sol kısımlarına boyutları uyumludur, yön fark etmez. Paket içeriğinden çıkan Gergi barı çubukları ile Dometic, Fiamma ve Thule tente markalarında kullanabilirsiniz.