Filters

Markalar

Stok Durumu

Fiyat Aralığı

Portatif Tuvalet

 

Karavan portatif tuvaletler, seyahat esnasında kullanılabilecek ve taşınabilen tuvaletlerdir. Bu tuvaletler, genellikle karavanlar, kamp araçları ve çadırlarda kullanılır ve genellikle plastikten yapılmıştır. Portatif tuvaletler, tuvalet kâsesinin dolduğunda boşaltılabilir ve tekrar kullanıma hazır hale getirilebilir.

Karavan kasetli tuvaletler ise, karavanların içine yerleştirilebilen ve daha sabit bir yapıya sahip olan tuvaletlerdir. Bu tuvaletler, tuvalet kâsesinin dolduğunda boşaltılabilir ve tekrar kullanıma hazır hale getirilebilir, ancak bu işlem daha az sıklıkta gerekir çünkü kaset tuvaletlerin tuvalet kâseleri daha büyüktür.

Aralarındaki en önemli fark, portatif tuvaletlerin taşınabilir olmasıdır. Portatif tuvaletler, seyahat esnasında kolayca taşınabilir ve kamp alanında ya da karavanın dışında kullanılabilir. Kaset tuvaletler ise, sabit bir yapıya sahip olduğundan dolayı karavanın içinde kullanılır ve taşınamaz.

Thetford, Dometic ve Fiamma gibi markalar, karavan tuvaletleri üretir ve bunların hepsi de iyi kalitede ürünler sunar. Thetford, karavan ve kamp araçları için çeşitli tuvaletler üretir ve bunların birçoğu portatif ve kasetli olmak üzere iki farklı tipte mevcuttur. Dometic, aynı zamanda karavan ve kamp araçları için tuvaletler üretir ve bunların birçoğu da portatif ve kasetli olmak üzere iki farklı tipte mevcuttur. Fiamma ise, karavanlar için tuvaletler ve bunların yanı sıra karavanlar için çeşitli aksesuarlar da üretir.


Thetford, Kamp, Karavan ve denizcilik alanında mobil temizlik ihtiyaçlarına uygun ürünlerin üretimini sağlayan bu alanda 
dünyanın önde gelen markası halide gelmiş uluslar arası bir markadır. Thetford bu alandaki ihtiyaçları düşünerek en kaliteli güvenle kullanabileceğiniz
ürünleri size sunar. Kampkaravanmarket.com ise size Thetford bayiliği ile ürünlerini en uygun fiyata sunarak hizmet kalitesini devam ettirmekten mutluluk duyar.

Portatif Tuvalet

Thetford kasetli tuvalet, portatif tuvalet, thetford tuvalet kimyasalı ve norcold buzdolapları gibi çeşitli ürünleri bulunur. Karavan kasetli tuvalet ve Portatif tuvalet modelini anlatırsak 
bir çok farklı modelleri vardır bunlar başlıca; boyutlarına göre farklı tank kapasiteleri, genişlik ve tuvalet kağıdı saklama özelliklerine göre değişebilir.

portatif tuvalet modellerini belirttiğimiz linkten inceleyebilir, stoktan gönderim hızlı kargo hizmeti ile en kısa sürede adresinize isteyebilirsiniz.
En çok tercih edilen Thetford porta potti 165 ve Thetford Porta Potti 565P modelleridir.

Thetford tuvalet kimyasalı

Portatif tuvalet ve Karavan tuvaleti ihtiyaçları sonrası temizlik için özel olarak Thetford tarafından üretilmiş ürünlerdir. Portatif ve Kasetli tuvalet kullanıcılarınıun 
kesinlikle yanında bulundurması gereken koku giderici temizlik kimyasallarıdır. Thetford tuvalet kimyasalı Tuvalet su tankı temizleyici, Koku giderici ve klozet temizleyici gibi bir çok modelleri vardır. Biyolejik ve kimyasal olarak çok güçlü kaliteli ürünlerdir.