Filters

Tente Kaset Rengi

Tente Boyutu

Tente Kumaş Rengi

Markalar

Stok Durumu

Duvar Tipi Tente

Fiamma, Thule, Dometic ve Thule markası sadece karavan Tente ve araç aksesuarları dışında outdoor ürünlerde marka kalitesini kanıtlamış dünyanın en kaliteli aksesuar markasıdır.

 

Neden Tente ?
Dış karavan aksesuarları denince akla gelen ilk ürün tentedir, karavan dışında kullanılacak ekipmanlarımız ve bizler için dış ortam şartlarından izole edici bir ortam sağlar. Tentenin sağladığı bu avantajın yanında karavanın alan sınırının haricinde fazladan bir karavan kadar hareket alanı yaratır. Bu durum yaşam alanındaki ferahlığı geziye çıkmak için bir kriter olarak gören gezginler açısından tentenin karavan yaşamındaki önemini arttıran faktörlerdendir. Ayrıca tentelerin farklı şekillerde ve de özelleştirilebilir olması, tentelerin çevikliğini ve duruş olarak estetiğini destekleyecek çeşitli aksesuarların mevcudiyeti tentelerin farklı amaçlar ve ortamlar için kullanım esnekliğini genişleten durumlardandır. Karavanınızla 3 ay yazlık bir bölgede kalacak veya ülke ülke gezecek te olsanız tentesiz bir gezi, tatil; konfor olarak kısıtlı bir gezi, tatil olacaktır. Kullanım alanları ve isteklerinize göre tenteleri, tente aksesuarlarını bütçenize uygun tente fiyatları ve ödeme seçenekleri ile KampKaravanMarket’te bulabilirsiniz.

Karavan Tentesi 

Karavan seyahatlarinizde, gezinizi mükemmel kefiyli kılmak karavan konaklamarınızda güneşin ışığından korunmak veya yağmur yağışlarından korunmak için en önemli aksesuarlarından biridir. Bir çok karavan tente markaları vardır. Thule Karavan tentesi dünyada karavan tentesi alanında İsveç kalitesi göz önüne koymuş dünya markasıdır.

 

 

Thule karavan Tentesi 

Thule markası karavan tutkunlarının en çok tercih ettiği tente markaları arasındadır. İsveç malzeme kalitesi ile üretilmiş ergonomik tasarımı ve malzeme kalitesi harikadır. Karavan tensinin bir çok modeli vardır. Torba Tipi Tente , Duvar Tipi TenteÇatı Tipi Tente, torba tipi tente, ve Motorlu Tente.

Dometic, merkez olarak İsveç’te bulunan ve gezici araç/ortamlar için ürünler üreten genel olarak karavan ve marin ekipman-aksesuarları olmak üzere iki ana sektörde söz sahibi olan bir firmadır ayrıca yüzün üzerinde ülkedeki satış faaliyetini, tanınırlığı ve kalitesinden ödün vermeden sürdürmektedir. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Dometic, KampKaravanMarket içinde birçok başlıkta uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile sizlerle buluşuyor.


Dometic Tente
Dometic, karavanla seyahatlerde gezginlere her türlü hava şartında ekstra bir alan ve özgürlük sağlayan, sağlam, ergonomik karavan tentesi ile bu aksesuar alanında iddialı firmalar arasındadır. Araca monte tenteler kendi içinde açılma-kapanma araç üzeri konum ve taşınma yollarına göre sınıflandırılırlar ana hatlarıyla torba tipi tente ve kasetli tente olarak iki ayrılan tenteler; kasetlilerde kendi içinde çatı tipi tente ve duvar tipi tente olmak üzere alt başlıklara ayrılırlar. Ayriyeten motorlu, otomatik tenteler de ayrı bir payı oluştururlar. Dometic bu sınıflandırmalar altında türlü tente serileri üretmektedir. Tentelerin yanında tente tamiri ve bakımıyla ilgili ürünler ve de ilave aparatların üretimini de yapmaktadır.

 

Fiamma Tente

Fiamma tente, İtalya'da üretilen hafif, kompakt ve kolay monte edilebilen kamp tenteleridir. Fiamma f80s, f45s ve torba tipi tente modelleri, araçların üzerine monte edilebilen ve seyahat sırasında kullanılabilecek olan tentelerdir. Bu modeller, araçların üstünde yer alan bir şasi üzerine monte edilir ve seyahat sırasında saklanır. Fiamma f80s ve f45s modelleri, araçların üzerine monte edilebilen, çift katmanlı, havuzu olan tentelerdir. Fiamma f80s modeli, daha büyük bir yapıya sahip olup, daha fazla yatak alanı sunar. Fiamma f45s modeli ise daha kompakt bir yapıya sahip olup, daha az yatak alanı sunar. Fiamma torba tipi tente ise, araçların üstüne monte edilebilen, tek katmanlı, havuzu olmayan bir tentedir. Bu tenteler, seyahat esnasında konaklama için kullanılır ve genellikle açık hava etkinlikleri, kamp yapma gibi aktivitelerde kullanılır.

Aralarındaki farklar:

Fiamma f80s ve f45s modelleri, çift katmanlı, havuzu olan tentelerdir ve araçların üzerine monte edilebilir. Fiamma f80s modeli daha büyük bir yapıya sahip olup, daha fazla yatak alanı sunar. Fiamma f45s modeli ise daha kompakt bir yapıya sahip olup, daha az yatak alanı sunar.

Fiamma torba tipi tente ise tek katmanlı, havuzu olmayan bir tentedir ve araçların üstüne monte edilebilir.