Akıllı İnvertör

Victron Phoenix 48V 1600W Smart İnvetör

Stok Kodu: PIN482160000

Kredi kartına Vade Farksız 6 Taksit - %2 Havale İndirimi
Stokta son 0 adet kaldı
0.00 TL 17,955.17 TL

2,992.53 x 6 Ay Vade Farksız Taksit

Adet

Ürün geçici olarak tükendi.
Ürün tedarik edildiğinde tekrar satışa sunulacaktır.

Victron Phoenix 48V 1600W Smart İnvetör
Stok kodu: PIN482160000

Victron Phoenix İnveter 48 /1600 Smart


Müşteri Stok Kodu :

PIN482160000

Victron Enerji Phoneix İnverter 48/1600W

- 48V DC girişli  220V AC çıkışlıdır
- 362 X 258 X 218 boyutları
- 18 Kg. ağırlık

SinusMax - Üstün mühendislik 
Performanstan ödün vermeksizin optimum verimlilik sağlayan gerçek sinüs dalgalı invertör. Hibrit HF teknolojisinden faydalanan SinusMax, kompakt boyutlara sahip, hafif ve tüm yüklere sorunsuz şekilde güç beslemesi sağlayabilen üstün kaliteli bir üründür.

Ekstra başlatma gücü 
SinusMax teknolojisinin benzersiz bir özelliği, çok yüksek başlatma gücüdür. 

Paralel ve 3 fazlı çalışma kapasitesi sayesinde neredeyse sınırsızgüç 10 üniteye kadar Phoenix 24/5000, 50KVA güç çıkışı sağlayacak şekilde paralel olarak çalışabilir. 3 Fazlı yapılandırma ile de çalıştırılabilir.

Bilgisayar arabirimi 
1200 VA veya üzeri olarak derecelendirilen tüm modellerde bir RS-485 bilgisayar arabirimi bulunmaktadır. VEConfigure yazılımıyla birlikte, tüm invertör parametreleri özelleştirilebilir. İnvertörler ayrıca Victron Energy güç kontrol ağı VEnet’e de bağlanabilir.

 

 

Phoenix Inverter Smart, verimli ve güvenilir bir invertördür. Kanıtlanmış ve sahada test edilmiş Phoenix invertör platformumuz üzerine inşa edilmiş olan bu ürün, şimdi daha ince bir tasarıma ve tamamen metal kasaya sahiptir. 12, 24 veya 48V sistemler için 1600VA, 2000VA ve 3000VA modelleri mevcuttur. Arabanızdaki, teknenizdeki, karavanınızdaki veya evinizdeki en yaygın fişli cihazları tedarik edecek kadar güçlüdür. Bir toroidal transformatör, yüksek bir tepe güç dalgalanma kapasitesi, kararlı voltaj, frekans ve yüksek kaliteli sinüs dalgası sağlar.

Kurulumcu için artık daha erişilebilir olan ve daha profesyonel bir sonuç sağlayan terminaller ile kurulum her zamankinden daha kolay.

 

Özellikleri

Dahili Bluetooth: bir tablet veya akıllı telefon ile tamamen yapılandırılabilir

 • Düşük pil voltajı alarmı
 • Düşük akü voltajı kesme ve yeniden başlatma seviyeleri
 • Dinamik kesme: yüke bağlı kesme seviyesi
 • Çıkış voltajı: 210 - 245V
 • Frekans: 50 Hz veya 60 Hz
 • ECO modu açık / kapalı ve ECO modu algılama seviyesi
 • Alarm rölesi

İzleme :

 • Giriş ve çıkış voltajı, yük ve alarmlar

VE.Direct iletişim portu

VE.Direct portu, aynı parametreleri yapılandırmak ve izlemek için bir bilgisayara bağlanabilir (VE.Direct - USB arayüz kablosu gereklidir).

Kanıtlanmış güvenilirlik

Tam köprü artı toroidal transformatör topolojisi, uzun yıllar boyunca güvenilirliğini kanıtlamıştır. İnvertörler kısa devreye dayanıklıdır ve ister aşırı yük ister yüksek ortam sıcaklığı nedeniyle olsun aşırı ısınmaya karşı korumalıdır.

Yüksek başlatma gücü

LED lambalar, halojen lambalar veya elektrikli aletler için güç dönüştürücüleri gibi yükleri başlatmak için gereklidir.

ECO modu

ECO modundayken, yük önceden ayarlanmış bir değerin altına düştüğünde sürücü bekleme moduna geçecektir. Bekleme modunda iken, inverter her 2,5 saniyede bir kısa bir süre için açılacaktır (ayarlanabilir). Yük önceden ayarlanmış seviyeyi aşarsa, inverter açık kalacaktır.

Uzaktan açma / kapama

Uzaktan açma / kapama anahtarı veya röle kontağı, iki kutuplu bir konnektöre bağlanabilir. Alternatif olarak, iki kutuplu konektörün H terminali (sol) akü artı olarak değiştirilebilir veya iki kutuplu konektörün L terminali (sağ) akü eksisine (veya örneğin bir aracın şasisine) çevrilebilir.

Yükü başka bir AC kaynağına aktarmak için: otomatik transfer anahtarı

Düşük güçlü invertörlerimiz için Filax Otomatik Transfer Anahtarımızı tavsiye ediyoruz. Filax çok kısa bir geçiş süresine (20 milisaniyeden daha az) sahiptir, böylece bilgisayarlar ve diğer elektronik ekipman kesinti olmadan çalışmaya devam eder. Alternatif olarak, yerleşik transfer anahtarına sahip bir MultiPlus kullanın.

 

 

 

 

Akıllı İnvertör kategorisinin diğer ürünlerini inceleyebilirsiniz

Victron markanın diğer ürünlerini inceleyebilirsiniz

Havale / EFT (%3) :17,416.51 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
62,992.53 TL17,955.17 TL

Ortalama Değerlendirme » puan
 • *
 • *
 • *
 • *