Filters

Markalar

Stok Durumu

Tente Çadırı

2K, Karavan Tente Çadırı Quick Room ile Kışın Yağmur, Kar ve Rüzgardan Korur.

Karavan sahipleri için seyahat etmek ve doğanın tadını çıkarmak büyük bir zevktir. Ancak, beklenmedik hava koşulları karavan tatilinizi mahvedebilir. İşte bu noktada Karavan Tentesi çadırı 2K Quick Room devreye girer. Bu ürün, karavanınızı yağmurdan, kardan veya Rüzgarda korur ve diğer olumsuz hava koşullarından korumanın mükemmel bir yolunu sunar. 

 

Dometic, Fiamma, Thule Tentelere 2K Quick Room Tente Çadırı Uyumlu mu ?

2K, Quick Room Tente Çadırı Dometic, Fiamma, Thule kasetli tente modellerine uyumludur. Yerli Tente modellerine Uyumlu değildir. Torba tipi Dometic, Thule ve Fiamma tente modellerine uyumlu olması için sipariş öncesi 0850 305 0054 müşteri hizmetlerinden uyumluluk konusunda destek alınmalıdır. Uyumluluk konusundaki önemli nokta, Tentenin öne doğru 220-250cm açılması ve tentenizin sağ ve sol kısımlarına geri çubuklarının monte edilme yeri olmasıdır.

 

2K, Quick Room Tente Çadırı Nedir ?

Quick Room Tente çadırı, yağmuru, kar ve rüzgarı engellemek için tasarlanmış bir karavan ön ve yan panel duvardır. Karavanınızın tentesine kolayca monte edilebilir ve hızla açılıp kapanabilir.  Ani hava değişikliklerine karşı hazırlıklı olmanızı sağlar.

2K Quick Room Tente çadırı malzemeleri uzun süreli güneş altında karavan kampı kullanıcıları için düşünülmüş, UV güneş ışınlarında karşı dayanıklı olması için şeffaf kısımları marin PVC'den üretilmiş renk solması ve kırılma yapmaz, Kumaş kısımları ise silikon kaplamalı kalın ve UV ışınlarında karşı deformasyon korumalıdır. 

 

2K Quick Room  Tente çadırının avantajları

  1. Hızlı Kurulum: Quick Room tente çadırı, hızlı ve kolay bir kurulum sunar. Bu sayede seyahatiniz sırasında zaman kaybetmezsiniz.

  2. Mükemmel Yağmur ve kar Koruması: 2K Quick Room, yağmur ve kar sırasında karavanınızın içini kuru tutar, su geçirmez. Bu, tatilinizin keyfini çıkarmanızı sağlar.

  3. Rüzgar Dayanıklılığı: Güçlü rüzgarlar karavanınıza zarar verebilir, ancak 2K Quick Room sayesinde rüzgarın etkisini azaltabilirsiniz.

  4. Güneş Koruması: Kullanılan şeffaf marin PVC ve Özel silikon kaplamalı hava alır kumaşı sayesinde karavanınızın içini sıcak havalarda serin tutar ve güneşin zararlı etkilerinden korur.

  5. Dayanıklılık: Kaliteli malzemelerden Kumaşları hava alabilir fakat yağmur geçirmez özel kaplamadan üretilmiştir.

           Şeffaf kısımları 0,50 şeffaf marin PVC'den üretilmiştir ve çok uzun süreli UV güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır ve kırılma yapmaz. 

           Fermuar kısımlarında YKK fermuar kullanılmıştır ve dünyanın en kaliteli fermuar modelidir.

        6.Uyumluluk: 2K Quick Room, karavanınızın kasetli tentelerine montaj yapılır ve 300,350,400,450cm modellerinde farklı boyutların satışı mevcuttur. Paket içeriğinden çıkan Gergi barı çubukları ile Dometic, Fiamma ve Thule tente markalarında kasetli tentelerde kullanabilirsiniz. 

         7. Giriş Kapısı : Ön paneller 3 parçadan oluşmaktadır. İstediğiniz Sol-Orta-sağ kısmını giriş kapısı olarak kullanabilirsiniz.