Hakkımızda

 

 

 Kamp Karavan market Mağaza

2K Kamp Karavan Market 2019 yılında uzun yıllardır çekme karavancılık yapan Yetim ve Dolgun aileleri ortaklığında kurulmuştur.Başlangıcında E-Ticaret sitesi olarak kurulan şirketimiz 2020 yılında 1200 metrekare hizmet binası ile Türkiye'nin en büyüğü olarak yeni yerinde hizmete başlamıştır. Şirketimiz kurulduğu andan itibaren Eltesan Mobil firması ile ortaklığa girerek HYMER ERIBA, TABBERT, KNAUS, WEINSBERG karavanlarının Türkiye temsilciliğini almıştır.


2020 yılında Avrupa karavan aksesuar pazarının en büyük firmalarından olan Frankana Freiko'nun Türkiye yetkili tek temsilcisi olarak ürün tedarik ve satışını yapmaktadır. 2021 yılından itibaren karavan dengeleme sistemlerinin en büyüklerinden İtalyan Amplo firmasının Türkiye temsilcisi olmuştur.
Şirketimiz temsilcisi olduğu karavan markalarının yanında sahip olduğu aksesuar markaları ve Eltesan Mobil ortaklığı ile beraber Türkiye karavan pazarının en büyük tedarikçisidir.


Bunun yanısıra katagorisel olarak;


1 -KampKaravanMarket - Sanal Mağaza

2 -2K Showroom - Hizmet binası

3 -2K Servis

4 -Poyrazlar Camping

5 -Karavan Eksper

6 -Karavan Rehberim

Başlıkları altında hizmet vermektedir.

2K Kamp Karavan Market Avrupanın önde gelen markaları olan Dometic, Thule, Al-Ko, CBE, Kampa, Autoterm, Travellife, Truma, Thetford, Solara, Victron ve Amplo markalarının yanında ayrıca Vango Camper, Neta, Bahriyeli ve B-Het markalarının bayiliklerini yaparak 3000’den fazla ürün satışı ile hizmet vermektedir.