Ağaç Koruyucu Kayış

ARB ARB730 3mt 80mm 12000kg Strap Ağaç Gövde Koruyucu Bağlama Kayışı

Stok Kodu: ARB730

En geç 03 Şubat, 2023 tarihinde kargoda.

Kargo Bedava
Kredi kartına Vade Farksız 6 Taksit - %2 Havale İndirimi
Stokta son 2 adet kaldı
0.00 TL 1,522.75 TL

253.79 x 6 Ay Vade Farksız Taksit

Adet

Ürün geçici olarak tükendi.
Ürün tedarik edildiğinde tekrar satışa sunulacaktır.

ARB ARB730 3mt 80mm 12000kg Strap Ağaç Gövde Koruyucu Bağlama Kayışı
Stok kodu: ARB730

Arb Halat Ağaç koruma kayışı ARB730

Bir kurtarma durumunda bir ağacı bağlantı noktası olarak kullanırken, etrafına kablo, halat veya zincir sarmak hem ekipmanınıza hem de ağaca zarar verir. ARB'nin ağaç gövdesi koruyucuları, halka havlama riskini ortadan kaldırmaya yardımcı olur ve aracın güvenli bir şekilde kurtarılmasını sağlar.

4WD araç kurtarma, yoldan çıkmanın kaçınılmaz bir unsurudur. Taşraya gitmeden önce kendinizi kaçınılmaz olana hazırlamak, siz ve yolcularınız için güvenli ve keyifli bir deneyim sağlayacaktır. ARB'nin 4x4 kurtarma tertibatı, en yüksek standartlarda tasarlanıp üretildiğinden, hem eğlence hem de rekabet için idealdir.

Öncelikle bir ağacı havlamaya karşı korumak için tasarlanan ağaç gövdesi koruyucusu, bir vinç halatını hemen hemen her bağlantı noktasına bağlamak için kullanılabilir. Bir bağlantı noktası seçerken, üzerine yerleştirmek üzere olduğunuz yükü anlayabildiğinden emin olun. Bu, özellikle bir ağaç kullanırken önemlidir. Ağacın kökünün iyi olduğundan emin olun ve üzerine şok yükleri yerleştirmemeye çalışın, çünkü ağacın kökünden sökülmesi, dönüşün araca zarar vermesi veya ciddi yaralanmalara neden olması mümkün olabilir. ARB ağaç
gövdesi koruyucuları %100 polyester dokumadan üretilmiştir ve en büyük ağaçların bile kullanılabilmesi için 3 ve 5 metre uzunlukları mevcuttur. Her modelin minimum 12.000 kg (26.400 lb) kırılma mukavemeti (MBS) vardır.
Ağaç gövdesi koruyucusu, bükülmeyecek şekilde ağacın tabanına sarılmalıdır. Her iki uç daha sonra bir araya getirilir ve bir yay kelepçesi ile birleştirilir. Kelepçe daha sonra vinç halatının veya uzatma kayışının takıldığı kurtarma noktası haline gelir.

Koparma bloğu kullanılıyorsa, kayışın bloğa girmemesine veya hasar oluşmasına dikkat edilmelidir. Herhangi bir yüke maruz kalmadan önce kayıştaki herhangi bir bükülme çıkarılmalıdır.

Aracınızı yakın bir tehlikeden koruyan tek şey dar bir kumaş kayış olduğunda, en iyisinden başka hiçbir şey yapmaz. Güvenliğinizi ve aracınızı tehlikeye atabilecek standart altı kurtarma ekipmanına güvenmeyin. Aynı şekilde, durumunuza uygun ekipmanı kullandığınızdan emin olun. Eski atasözü "iş için doğru araç" kesinlikle araç kurtarmaya uygulanabilir. Her durum için, koparma kayışlarından egzoz krikolarına kadar, görevi yerine getirmek için özel olarak tasarlanmış bir kurtarma ekipmanı eşyası vardır.

 

Teknik özellikler:

  • Min. kırılma mukavemeti: 12.000kg / 26.500lbs. Öncelikle bir ağacı havlamaya karşı korumak için tasarlanmıştır.
  • Uzunluk: 3mt
  • Genişlik : 80mm
  • Malzeme: %100 polyester. Ağaç kayışları sıkı tutmak için tasarlanmıştır; gerdirme veya kol yok
  • Güçlendirilmiş Gözler ve Dikiş koruyucu kılıf
  • Tüm ARB kayışları, ARB özelliklerine göre üretilir ve NATA onaylı bir laboratuvar tarafından test edilir.

 

 

Kullanıcılara Notlar!
Asla bir ağaca vinç kablosu sarmayın. Bunun yerine, ağaca ve kablonuza zarar gelmesini önlemek için bir ARB ağaç gövdesi koruyucusu kullanın.

Kayışı kullanacak kişiler, kayışın zarar görmemiş ve kullanılabilir durumda olduğundan emin olmalıdır. Kayış doyduğunda kayışın gücü ve esnemesi azalır.
Kayışın istem dışı geri tepmesini önlemek için kullanım sırasında kayışın üzerine bir ARB kurtarma damperi, ağır çanta veya battaniye örtülmelidir.
Kurtarma işlemi yapılırken her iki araçta da sadece kurtarma işlemine dahil olan kişiler bulunmalıdır.
Diğer tüm kişiler, kurtarma işlemine dahil olan araçlardan herhangi birinden ve kurtarma hattının yanına güvenli bir mesafede (kayış uzunluğunun 1,5 katı önerilir) yerleştirilmelidir.
Kurtarma işlemine dahil olan kişiler:
a) Kurtarma işlemine dahil olan araçların herhangi birinden kurtarma hattının kenarına kadar güvenli bir mesafede (kayış uzunluğunun 1,5 katı önerilir) tutulmalıdır.
b) Kurtarma işlemini gerçekleştiren aracın yoluna ASLA girmeyin.

Ağaç Koruyucu Kayış kategorisinin diğer ürünlerini inceleyebilirsiniz

ARB markanın diğer ürünlerini inceleyebilirsiniz

Havale / EFT (%3) :1,477.07 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
6253.79 TL1,522.75 TL

Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *