Çekme Halatları

ARB ARB705LB 9mt 60mm 8000kg Ağır Hizmet Araç Kurtarma/Koparma Kayışı

Stok Kodu: ARB705LB

Kredi kartına Vade Farksız 6 Taksit - %2 Havale İndirimi
Stokta son 0 adet kaldı
0.00 TL 2,214.50 TL

369.08 x 6 Ay Vade Farksız Taksit

Adet

Ürün geçici olarak tükendi.
Ürün tedarik edildiğinde tekrar satışa sunulacaktır.

ARB ARB705LB 9mt 60mm 8000kg Ağır Hizmet Araç Kurtarma/Koparma Kayışı
Stok kodu: ARB705LB

Stok kodu : ARB715LB

ARAÇ KURTARMA / KOPARMA KAYIŞLARI
Maksimum performans için yük altında germek üzere özel olarak tasarlanmış bir ARB koparma kayışı, ikinci bir araç mevcutken bataklığa uğramış veya hareketsiz bir 4×4'ü çıkarmak için çok etkili bir yöntemdir.

Kayışın benzersiz tasarımı, esneyip orijinal uzunluğuna geri dönmesini sağlayarak toparlanmaya yardımcı olur ve aracın hasar görme olasılığını büyük ölçüde azaltır.

Snatch Askısını kurtarma için harika yapan şey, kayışın kendisinde hazırlanmış elastik özelliklerdir. Konvansiyonel çekme kayışlarına kıyasla, Kopma Kayışı araçlar arasında kinetik enerji oluşturarak, her iki araç arasında sıkışan bir alandan çekilirken daha yumuşak bir geçiş sağlar. Bu ekstra "çekmeyi" elde edersiniz, ancak çekme halatları kurtarma noktalarında aşırı baskıya neden olabilir ve şok, kayışın kendisini veya gerçek kurtarma noktasını kırabilir.
ARB Snatch Strap, kayış neredeyse bir lastik bant gibi gerildiği için neredeyse bir süspansiyon etkisine sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Kayışın elastik tasarımı, geleneksel bir çekme kayışının o kadar verimli olamayacağı zorlu koşullarda daha güvenli ve daha etkilidir. 
Tüm ARB Snatch Askıları, NATA onaylı bir laboratuvar tarafından test edilir. Bu özel kayış, ağır hizmet uygulamalarının kurtarılması için harika olan 15000kg birimidir. 

 

Teknik özellikler

 • Parça numarası ARB705LB
 • Min. kırılma mukavemeti: 8.000kg/17.600lb
 • Uzunluk: 9m / 30 fit
 • Genişlik: 60mm / 2 1/8"
 • Esneklik: Esnek (gerçek) %20
 • Malzeme: %100 naylon
 • Güçlendirilmiş gözler: evet
 • Göz ve dikiş koruyucu kollar: evet

Kullanıcılara Notlar!

Kayışı kullanacak kişiler, kayışın zarar görmemiş ve kullanılabilir durumda olduğundan emin olmalıdır. Kayış doyduğunda kayışın gücü ve esnemesi azalır.
Kayışın istem dışı geri tepmesini önlemek için kullanım sırasında kayışın üzerine bir ARB kurtarma damperi, ağır çanta veya battaniye örtülmelidir.
Kurtarma işlemi yapılırken her iki araçta da sadece kurtarma işlemine dahil olan kişiler bulunmalıdır.
Diğer tüm kişiler, kurtarma işlemine dahil olan araçlardan herhangi birinden ve kurtarma hattının yanına güvenli bir mesafede (kayış uzunluğunun 1,5 katı önerilir) yerleştirilmelidir.
Kurtarma sürecine dahil olan kişiler şunları yapmalıdır:
a) Kurtarma işlemine dahil olan araçlardan herhangi birinden kurtarma hattının kenarına kadar güvenli bir mesafede (kayış uzunluğunun 1,5 katı önerilir) tutulmalıdır.
b) Kurtarma işlemini gerçekleştiren aracın yoluna ASLA girmeyin.

UYARI
Her zaman ürün talimatlarına uyun. Araç kurtarma kayışını bir motorlu araca doğru şekilde takmak önemlidir. Standart bir çeki topuzu veya araç bağlama noktası bu amaç için tasarlanmamıştır ve kayışın veya araç bileşeninin bir motorlu araçtan ayrılmasına ve bir kişinin çarpmasına ve ciddi şekilde yaralanmasına veya ölmesine neden olabilir. Kayışı yalnızca bir araç kurtarma noktasına veya kayışla kullanım için uygun olarak derecelendirilmiş cihaza takın. Yanlış kullanım daha önce ciddi
yaralanma ve ölümle sonuçlanmıştır. 

Çekme Halatları kategorisinin diğer ürünlerini inceleyebilirsiniz

ARB markanın diğer ürünlerini inceleyebilirsiniz

Havale / EFT (%3) :2,148.07 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
6369.08 TL2,214.50 TL

Ortalama Değerlendirme » puan
 • *
 • *
 • *
 • *