Victron Ara Cihazlar

Victron Smart Battery Sense Akü Sıcaklık ve Voltaj Sensörü

Stok Kodu: SBS050150200

En geç 02 Şubat, 2023 tarihinde kargoda.

Kredi kartına Vade Farksız 6 Taksit - %2 Havale İndirimi
Stokta son 1 adet kaldı
0.00 TL 971.08 TL

161.85 x 6 Ay Vade Farksız Taksit

Adet

Ürün geçici olarak tükendi.
Ürün tedarik edildiğinde tekrar satışa sunulacaktır.

Victron Smart Battery Sense Akü Sıcaklık ve Voltaj Sensörü
Stok kodu: SBS050150200

 

KampKaravanMarket'te bulabileceğiniz Akıllı Akü Algılama, Victron MPPT Solar Şarj Cihazlarına yönelik kablosuz bir akü voltaj ve sıcaklık sensörüdür. Voltaj ve sıcaklık algılaması sayesinde aküler daha iyi şarj olacaktır ve bu sayede akülerin şarj verimliliği artacak ve ömrü uzayacaktır.

 

Akü deposu terminallerinden voltaj ölçümü yapılarak kablo rezistansına bağlı voltaj kaybı nedeniyle karşılaşılan hatalar ortadan kalkar ve doğru şarj voltajı garanti edilir. Kurşun akülerde akü sıcaklığı verileri, şarj voltajlarını ayarlamak için kullanılır. Soğuk aküler için yüksek şarj voltajı gerekirken sıcak aküler için düşük şarj voltajı gerekir. Lityum akülerde sıcaklık verileri akü çok soğuk olduğunda şarjı durdurmak için kullanılır. Donma noktasına yakın veya donma noktasının altındaki lityum aküyü şarj etmek hücrelerin kalıcı hasar görmesine sebep olabilir.

 

Akıllı Akü Algılama ünitesi ve bir veya daha fazla Solar Şarj Cihazı arasında kablosuz bağlantı kurulabilir: Bu ünite Bluetooth Smart temelli bir kablosuz teknolojisi olan VE.Smart Network'ü kullanır. İletilen bilgi, aynı 12V, 24V ve 48V akü deposuna bağlı bir veya daha fazla Solar Şarj Cihazı tarafından eş zamanlı olarak kullanılabilir. Smart Network (Akıllı Ağ), VictronConnect uygulaması kullanılarak ayarlanır.

 

Kurulum basit, hızlı ve düzenlidir. Ünitedeki iki deliği akü terminallerine bağlayın ve Akıllı Akü Algılama ünitesini, kendinden yapışkan bir bant kullanarak doğrudan akü gövdesine takın.

 

ÖZELLİKLER

Çalışma voltajı aralığı -> 8-60 V

Kablo uzunluğu -> 45 cm

Boyutlar -> 14 x 38 x 38 mm

Victron Ara Cihazlar kategorisinin diğer ürünlerini inceleyebilirsiniz

Victron markanın diğer ürünlerini inceleyebilirsiniz

Havale / EFT (%3) :941.95 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
6161.85 TL971.08 TL

Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Benzer Ürünler