Victron VE.Direct Bluetooth Smart güvenlik cihazı

Victron VE.Direct Bluetooth Smart güvenlik cihazı


Müşteri Stok Kodu :

ASS030536010

VE.Direct Bluetooth Smart dongle

Victron mppt solar şarj kontrol cihazları üzerinde ekran bulunmamaktadır. Fakat bu bluetooth dongle’ı satın alarak cihazınız ile eşleştirebilir, böylece anlık enerji üretim değerlerini ve akü şarj durumu hakkında bilgi edinebilirsiniz.  Ayrıca menü ayarlarına da girebilir ve akü şarj voltajlarına kadar birçok parametrede değişiklik yapabilirsiniz.

Bunun için Iphone veya Android telefonunuza Victron_Connect uygulamasını indirmeniz yeterlidir.

 

VictronConnect uygulamasını kullanarak iOS ve Android cihazlarda VE.Direct - Bluetooth Smart güvenlik cihazı vasıtasıyla BMV veya MPPT bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz. Akü durumu ve güneş enerjisi paneli gücü gibi bilgilerin yanı sıra diğer faydalı bilgileri kablosuz olarak görebilirsiniz.

Güvenlik kilidi; BMV-70x serisi akü monitörleri, VE.Direct bağlantı noktasına sahip Phoenix İnvertörler, MPPT Solar Şarj Kontrol Birimleri gibi VE.Direct bağlantı noktası içeren tüm ürünlerden veri okuyabilmektedir.

Victron VE.Direct Bluetooth Smart güvenlik kilidi, Nesnelerin İnterneti (IoT) bağlamında kullanılan Bluetooth Düşük Enerji teknolojisinden yararlanır.

 

 

 


 

 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır