Victron Ara Cihazlar

Victron Midi Fuse 32V 60A Sigorta (Beşli Paket)

Stok Kodu: CIP132060010

En geç 08 Şubat, 2023 tarihinde kargoda.

Kredi kartına Vade Farksız 6 Taksit - %2 Havale İndirimi
Stokta son 1 adet kaldı
0.00 TL 310.03 TL

51.67 x 6 Ay Vade Farksız Taksit

Adet

Ürün geçici olarak tükendi.
Ürün tedarik edildiğinde tekrar satışa sunulacaktır.

Victron Midi Fuse 32V 60A Sigorta (Beşli Paket)
Stok kodu: CIP132060010

 

Midi-Sigortalar nedir? 

Victron MIDI-sigorta 60A/32V (5 adetlik paket) ve Midi-Sigortalar, 200 ampere kadar devrelerdeki yüksek akımları koruyabilen sürgülü sigortalardır. Midi Sigorta, özellikle daha küçük kablolar kullanıyorsanız, mega sigorta gibi diğer sigortalara göre yerden tasarruf sağlayan bir seçenek sunar.
Midi-Sigortalar ne için kullanılır?

Sigortalar, toprağa 'kısa devre' durumunda kablonun alev almamasını sağlamak için herhangi bir kablo geçişinde koruma olarak kullanılır. Takılı oldukları kabloyu korumak için sigortayı her zaman doğru boyutlandırmalısınız.
 

Victron MIDI-sigorta 60A/32V'yi nereye kurarım?

Bir Midi sigorta takmak için en iyi yer, sistemdeki her bir pozitif kablo uzunluğundadır; bu aynı zamanda, sorunu sigortanın bağlı olduğu tek bir kablo parçasına işaret edebildiğiniz için arızaları ve kısa devreleri çözmenin çok daha kolay olduğu anlamına gelir. üflenir.
Bir Midi-sigortayı nasıl belirlemeliyim?

Her bir Midi-Sigorta, 'Sürekli Akım Değeri' ile derecelendirilir ve bu, her bir sigortanın üzerinde basılıdır. Sürekli akım derecesi, belirli bir sıcaklık ve voltajda sigortadan sürekli olarak geçebilecek maksimum akım miktarıdır. Sisteminiz için bir sigorta belirlediğinizde, yükünüzün nominal Orta sigortanın yaklaşık %75 ila %80'i olduğunu düşünmelisiniz. Üzerinde çalıştığınız herhangi bir yapıda bir orta sigorta belirttiğinizde, önce sigortanın atmasını sağlamak için sistemin en zayıf parçası olması önemlidir.
 

Satış sonrası düşük maliyetli sürümler yerine neden Victron MIDI sigorta 60A/32V kullanmalısınız?

Victron Energy Global bir şirkettir ve ürünleri satılmadan önce test etmek için araştırma yapmak için çok zaman ve para harcarlar. Victron ürünleri daha yüksek özellikli malzemelerden yapılır ve tümü üretim kusurlarına karşı Victron 5 yıllık garanti kapsamındadır. Sistemlerinizde her zaman orijinal Victron MIDI sigortası 60A/32V kullanın.

Victron Ara Cihazlar kategorisinin diğer ürünlerini inceleyebilirsiniz

Victron markanın diğer ürünlerini inceleyebilirsiniz

Havale / EFT (%3) :300.73 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
651.67 TL310.03 TL

Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Benzer Ürünler