%10
Akü Birleştirici

Victron Cyrix-Ct 12-24-400 A Akıllı Akü Birleştirici

Stok Kodu:

En geç 30 Ekim, tarihinde kargoda

ücretsiz kargo
Stokta son 5 adet kaldı
2,884.81 TL
2,598.93
TL

866.31 x 3 Ay Taksit Seçeneği

Adet

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir. Ürün temin edildiğinde tekrar satışa sunulacaktır.

Victron  Cyrix-Ct 12-24-400 A Akıllı Akü Birleştirici


ÜRÜN DANIŞMA HATTI : 0 530 513 08 19

İstenmeyen anahtarlanmayı önlemek için akıllı akü izleme 
Bazı akü birleştiricileri (voltaj kontrollü röle veya bölünmüş şarjlı röle olarak da adlandırılır) kısa ama yüksek amper yükü oluştuğunda aküyü devreden çıkarır. Akü birleştiricisi, aküler bağlandıktan sonra DC voltajı aniden devreden çıkarma değerinin altına düşerse büyük ama deşarj olmuş bir akü ünitesini bağlayamayabilir. Cyrix-ct 12/24'ün yazılımı, sadece akü voltajını ve sabit bir zaman gecikmesini temel alarak bağlantı kurmak ve bağlantı kesmekten çok daha fazlasını yapar. Cyrix-ct 12/24 genel eğilime (voltaj artışı veya düşüşü) bakar ve sadece eğilim belli bir zaman dilimi boyunca tersine dönmüşse önceki bir eylemi tersine çevirir. Zaman gecikmesi, eğilime göre olan voltaj sapmasına bağlıdır. 
Birden fazla güç kablosu bağlantısına imkan veren uzun civatalar
                
Yüksek sıcaklığa karşı koruma (ör. uzun süreli aşırı yük nedeniyle) Cyrix, aşırı kontak sıcaklığı durumunda devreden çıkar ve sıcaklık düştüğünde tekrar devreye girer. 

12/24 V otomatik kademelendirme Cyrix-ct 12/24 sistem voltajını otomatik olarak algılar. 
Sıfır voltaj kaybı Cyrix akü birleştiricileri, diyot izolatörlerin yerine mükemmel bir şekilde kullanılabilir. En önemli özelliği, neredeyse hiç voltaj kaybının yaşanmaması sayesinde alternatör veya akü şarj cihazlarının çıkış voltajının arttırılmasına gerek olmamasıdır. 
Marj aküsünün önceliğini artırmak Tipik bir kurulumda, alternatör doğrudan marj aküsüne bağlanır. Yardımcı ünite aküsü ve muhtemelen bir baş taraf servo motoru ile diğer aküler, Cyrix akü birleştiriciler ile marş aküsüne bağlanır. Cyrix marş aküsünün bağlantı voltajına ulaştığını algılarsa devreye girer ve diğer akülerin paralel şarj edilmesini mümkün kılar. 
İki yönlü voltaj algılama ve her iki aküden güç kaynağı Cyrix, bağlı olan iki akünün da voltajını algılar. Böylelikle aksesuar akü bir akü şarj cihazıyla şarj edilirken de devreye girer. Cyrix-ct 12/24'te ikili güç kaynağı bulunur. Bu sayede, bir aküdeki voltaj Cyrix'in çalışması için fazla düşük olduğunda da kapanır. Kurulum sırasında beklenmedik çalışmayı önlemek için veya bir akünün bağlantısı koptuğunda, Cyrix-ct 12/24 iki akü bağlantısından birindeki voltaj 2 V (12 V akü) veya 4 V'den (24 V akü) düşükse kapanmaz. 
Acil durumlarda paralel bağlantı (Marş Yardımı) Cyrix, aküleri el ile paralel bağlamak için bir düğme (Cyrix 30 saniye süresince devrede kalır) veya bir anahtarla da devreye sokulabilir. Bu işlev, marş aküsünün deşarj olduğu ya da hasarlı olduğu acil durumlarda özellikle fayda sağlar. 

 

 
 
 

 

 

 

 

Havale / EFT (%2) :2,546.95 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
3866.31 TL2,598.93 TL

Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *