Solar Göstergeler

Victron Color Control GX

Stok Kodu: BPP010300100R

En geç 02 Şubat, 2023 tarihinde kargoda.

Kargo Bedava
Kredi kartına Vade Farksız 6 Taksit - %2 Havale İndirimi
Stokta son 1 adet kaldı
0.00 TL 13,182.15 TL

2,197.02 x 6 Ay Vade Farksız Taksit

Adet

Ürün geçici olarak tükendi.
Ürün tedarik edildiğinde tekrar satışa sunulacaktır.

Victron Color Control GX
Stok kodu: BPP010300100R

Color Control (CCGX), Victron güç sistemlerinin tamamı için sezgisel kontrol ve izleme sağlar. Bağlanabilir Victron ürünlerinin listesi son derece geniştir: İnvertörler, Multi'ler, Quattro'lar, MPPT güneş enerjili şarj cihazları, BMV akü monitörleri, Lynx Ion + Şant ve daha fazlası.
VRM Üzerinde Uzak Konsol
CCGX'i internet üzerinden uzaktan izleyebilir, kontrol edebilir ve yapılandırabilirsiniz. Tıpkı cihaz yanınızdaymış gibi tüm işlemleri uzaktan gerçekleştirebilirsiniz. Aynı fonksiyon yerel ağ, LAN üzerinde Uzak Konsol için de geçerlidir.
Desteklenen ürünler
Bölmeli faz veya üç fazlı sistemler dahil olmak üzere Multi'ler ve Quattro'lar. İzleme ve kontrol (açık/kapalı ve akım limitleyici). Yapılandırma değiştirilebilir (yalnızca internet bağlantısıyla ve uzaktan, internet bağlantısı olmadan değiştirilemez). - VE.Direct portlu BlueSolar MPPT Güneş Enerjili Şarj Cihazları. - VE.Can portlu BlueSolar MPPT 150/70 ve MPPT 150/85. - VE.Can portlu SmartSolar MPPT 150/70 ve MPPT 150/100. VE.Can ile çok sayıda BlueSolar MPPT veya SmartSolar MPPT paralel olarak kullanıldığında bütün bilgi bir araya toplanır. Çok sayıda MPPT 150/70 güneş enerjili şarj cihazının senkronize edilmesi hakkındaki blog yazımızı da inceleyin. - BMV-700 ailesi doğrudan CCGX üzerindeki VE.Direct portlarına bağlanabilir. Bağlantı için VE.Direct Kablosu'nu kullanın. - BMV-600 ailesi CCGX üzerindeki VE.Direct portlarına bağlanabilir. Bağlantı için aksesuar kablosu gerekir. - Lynx Ion + Şant - Lynx Şant VE.Can - Skylla-i akü şarj cihazları - NMEA2000 tank sensörleri - USB portuna USB GPS bağlanabilir. Konum ve hız bilgisi ekranda görüntülenir ve veriler izlenmek üzere VRM Portal'a gönderilir. VRM üzerindeki harita son konumu gösterir. - Fronius PV İnvertörler İkiden fazla VE.Direct ürünü bağlanması gerektiğinde USB kullanılabi
Veri günlükleme
İnternete bağlandığında bütün veri VRM Portal'a gönderilir. İnternet bağlantısı olmadığında CCGX veriyi 48 saate kadar dahili olarak depolar. Micro SD kart veya USB bellek takılarak daha fazla veri depolanabilir. Bu dosyalar daha sonra VRM Portal'a yüklenebilir veya VictronConnect uygulaması kullanılarak analiz edilmek üzere çevrim dışı dönüştürülebilir.
Ölçüleri: 130x120x28 mm

 

Solar Göstergeler kategorisinin diğer ürünlerini inceleyebilirsiniz

Victron markanın diğer ürünlerini inceleyebilirsiniz

Havale / EFT (%3) :12,786.68 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
62,197.02 TL13,182.15 TL

Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *