Akıllı Karavan Sistemleri

IOVan Karavan Takip Sistemi

Stok Kodu: 80516

En geç 07 Şubat, 2023 tarihinde kargoda.

Kargo Bedava
Kredi kartına Vade Farksız 6 Taksit - %2 Havale İndirimi
Stokta son 1 adet kaldı
0.00 TL 3,029.40 TL

504.90 x 6 Ay Vade Farksız Taksit

Adet

Ürün geçici olarak tükendi.
Ürün tedarik edildiğinde tekrar satışa sunulacaktır.

IOVan Karavan Takip Sistemi
Stok kodu: 80516

 

IOVan Karavan Takip Sistemleri nasıl çalışıyor? 

Karavanınıza ne kadar uzakta olursanız olun telefonunuza indireceğiniz "akıllı karavan mobil aplikasyonu" ile karavanınıza uzaktan erişim sağlayabileceksiniz ve bunun için karavanınızda ekstra bir internet paketine de ihtiyacınız olmayacak.

IOVan Karavan Güvenlik Sistemleri karavanınıza kurulan akıllı kutudan alınan bilgilerin mobil cihazınıza aktarılması şeklinde çalışmaktadır.

Bu aktarım bluetooth ya da wifi üzerinden olmadığı için karavanınız dünyanın öbür ucunda da olsa siz karavanınızı her daim mobil aplikasyon üzerinden takip edebileceksiniz.

IOVan Karavan Güvenlik Sistemleri mobil aplikasyonunu istediğiniz kadar mobil cihazınıza indirip istediğiniz kişilerin kullanımına açabilirsiniz.

Karavanınızın içerisine konumlandırılacak akıllı kutunun kurulumu tamamlandıktan sonra  telefonunuza akıllı karavan uygulamasını indirmelisiniz.

Size verilecek kullanıcı adı ve şifreyi telefonunuza kurduğunuz uygulamaya  girdiğinizde karavanınıza uzaktan erişiminiz başlamış oluyor.

 

IOVan Karavan Takip Sistemi kullanım klavuzu

-Takip cihazında güçlendirilmiş piller kullanılmış olup, içerisindeki pil en az 6 ay şarjsız kullanım özelliğine sahiptir

-Karavanım nerede butonuna basarak karavanınızın harita konumunu uzaktan takip edebileceksiniz.

-Karavanıma git butonuna bastığınızda sistem size karavanınıza ulaşabileceğiniz en kısa yolu harita üzerinde rota çizmek suretiyle gösterecektir.

-Rotalarım butonuna basarak geçmişe dair karavanınızla yaptığınız rotaları raporlayabilir, rota üzerindeki hızınızı ve konakladığınız yerleri görebilir ve geçmiş rotanızı demo halinde izleyebilirsiniz

-Bunun yanısıra mobil aplikasyon üzerinden size özel harita uygulaması ile en yakın kamp alanına, karavan usta ve servislerine, karavan mağazalarına, tüp gaz bayilerine tek tuşla ulaşabileceksiniz. Seyahat önce geçiş ücretlerini (otoyol, deniz, köprü) görebilecek, check list ile  karavanınızı seyahate hazırlayabileceksiniz.

 

Avantajların:

IOVan Tam Kontrol Akıllı Karavan Takip Sistemi 11 Özellikli modelidir.


Karavanım Nerede
Karavanıma Git
Rotalarım
Hız Grafiği
Haritalar
Geçiş Ücretleri
Hareket Etmeden Önce
Etkinlikler
Bilmeniz Gerekenler
Mağazalar
Akü Değeri

 

Karavanım Nerede
Telefonun konumu ile karavanın arasındaki mesafeyi ölçebilir, karavanının anlık konumunu takip edebilirsin.

Özellikle karavanını geçici süreyle bir başkasına veren karavan kullanıcıları veya karavanını park ettiği yeri hatırlamak isteyen kullanıcılar sistem içerisindeki harita üzerinden karavanlarının anlık konumunu takip edebileceklerdir.

Karavanıma Git
Sistem içerisinde bulunan ve uygulama için özelleştirilmiş harita üzerinden konumunu takip ettiğin karavanına en hızlı ve/veya kestirme yoldan ulaşmak için ‘karavanıma git’ butonunu kullanman yeterli olacaktır.

Karavanıma git dediğinde rota oluşturulacak ve en kısa yoldan karavanına ulşabileceksin.

Akü Değeri (%)
Karavanın dünyanın neresinde olursa olsun yaşam aküsündeki enerji seviyesini % olarak takip edebilirsin. Akü enerji seviyesinin düşmesi halinde Akıllı Karavan Sistemi kullanıcısına uyarı mesajı göndererek, akünün bir an önce şarj edilmesi gerektiğini ve şarj yapılana kadar karavandaki tüm enerjinin kesilmesi gerektiği hatırlatacaktır.

Akü ikonundaki yeşil renk akünün dolu olduğunu gösterir.

Akü ikonundaki sarı renk akünün azaldığını gösterir. Akü seviyesinde gün içerisinde sert düşüş yaşanmıyor ve akü ikonun yeşil ya da kırmızı renge dönmüyor, stabil olarak sarı renkte kalıyorsa, karavanında akülerin şarjı ile enerji tüketimin dengesizdir ve aşırı enerji tüketimi ya da akülerinde şarj problemi vardır.

Akü ikonundaki kırmızı renk akünün bittiğini gösterir. Akü seviyesinde gün içerisinde sert düşüş yaşanıyor ve akü seviyesi sarı ya da yeşil renge dönmüyor, stabil olarak kırmızı renkte kalıyor ise akün derhal şarj edilmeli ve tekrarı halinde cihazlarının ve akünün yetkili kişilerce kontrolü gerekir.

Rotalarım
Karavanınla yaptığın seyahatlere dair oluşturduğun veya kat ettiğin rotaları, konaklama noktalarını ve kat ettiğin mesafeyi geçmişe yönelik olarak demo şeklinde harita üzerinde izleyebilirsin.

Hız Grafiği
Karavanınızla yaptığın seyahatlere kat ettiğin rotalarda geçmişe dair hızını grafik ve sayı sal verilerle takip edebilecek, bu konuda rapor alabileceksin.

Haritalar
Akıllı karavan uygulaması içerisinde yer alan özelleştirilmiş harita üzerinden kendine en yakın kamp alanlarını, tüpgaz bayisini, karavan ustasını, karavan mağazalarını görebilir ve harita üzerinden en kısa rotayı seçerek bu noktalara ulaşabilirsin.

Geçiş Ücretleri
Geçiş ücretleri butonuna tıkladığında rotan üzerindeki otoyol geçiş ücretlerini, denizyolu ücretlerini, tünel geçiş ücretlerini ve köprü ücretlerini görebilir, buna göre ulaşım şeklini önceden planlayabilirsin.

Hareket Etmeden Önce
Hareket etmeden önce başlıklı butona tıkladığında, karavanla seyahate çıkmadan önce karavanındaki son kontrollerini yapabilir, güvenli seyahat için alınması gereken tüm önlemleri alabilirsin.

Etkinlikler
Etkinlikler başlıklı butona tıkladığında, karavan ve karavancıları ilgilendiren güncel etkinliklere ulaşabilirsin.

Bilmeniz Gerekenler
Bilmeniz gerekenler başlıklı butona tıkladığında, akıllı karavan uygulaması, karavan ve karavancılığa dair pratik bilgilere ulaşabilirsin.

Mağazalar
Mağazalar bölümünden karavan ve karavan ekipmanı satışı yapan online satış mağazalarına tek tıkla kolayca ulaşabilirsin.

 

Akıllı Karavan Sistemleri kategorisinin diğer ürünlerini inceleyebilirsiniz

IOVan markanın diğer ürünlerini inceleyebilirsiniz

Havale / EFT (%3) :2,938.52 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
6504.90 TL3,029.40 TL

Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *