Hidrolik E&P Sistemleri

Al-Ko E&P LEVELC Çekme Karavan Otomatik Terazileme Sistemi

Stok Kodu: 79024

En geç 16 Ağustos, 2022 tarihinde kargoda.

Kargo Bedava
Stokta son 2 adet kaldı
78,242.50 TL 76,401.50 TL

25,467.17 x 3 Ay Vade Farksız Taksit

Adet

Ürün geçici olarak tükendi.
Ürün tedarik edildiğinde tekrar satışa sunulacaktır.

  • Al-Ko  E&P LEVELC Çekme Karavan Otomatik Terazileme Sistemi
  • +
  • Al-Ko  E&P Hidrolik Ayak Montajı(çekme karavan) Hizmeti

Bu ürün: Al-Ko E&P LEVELC Çekme Karavan Otomatik Terazileme Sistemi

Al-Ko E&P Hidrolik Ayak Montajı(çekme karavan) Hizmeti Eski Fiyat: 23,012.50 TL Özel Fiyat: 23,012.50 TL

Toplam İndirimli Fiyat : 0 TL

Al-Ko E&P LEVELC Çekme Karavan Otomatik Terazileme Sistemi
Stok kodu: 79024

E&P LEVELC Otomatik Karavan Terazileme Sistemi


MONTAJ İÇİN İRTİBAT TELEFONUMUZ : 

0 532 633 05 06

2K MARKET SHOWROOM  ALKO SERVİS NOKTASI

LevelC karavan tesviye sistemi
E&P levelC karavan tesviye sistemi, karavanınızı maks. Bir düğmeye basarak 120 saniye. Sistemin öne çıkan özellikleri - Karavanınızın benzersiz stabilitesini sağlamak için şasiye 6 destek takılmıştır.
 

İki adımda tesviye - levelC, tüm sistem
Karavanınızı tam otomatik ve gövdeye yüklemeden hizalamak için mühendislerimiz sistemi tamamen yeniden düşünmek zorunda kaldı. E&P levelC'nin geliştirilmesinde önemli bir husus, seviyelendirmeyi iki adıma ayırmaktı. Önce aks üzerindeki iki ana destek alçaltılır, karavanı bir bütün olarak kaldırır ve tüm genişlik boyunca kesinlikle yatay olarak düzleştirir. Bir sonraki adımda, karavan, geleneksel krank desteklerinin yerini alan köşelerdeki dört hidrolik Big Foot desteği ile uzunlamasına eksende tam olarak dengelenir. Karavan iki dakika içinde tamamen otomatik olarak düzlenir ve sabitlenir. Altı hidrolik destek, montaj plakaları ile araç şasisine ve aksa bağlanır. İki aşamalı tesviye ve desteklerin çiftler halinde hareketi, hasar verici burulma kuvvetlerinin araç şasisinden gövdeye iletilmesini engeller. Bu sadece maksimum rahatlık sağlamakla kalmaz, aynı zamanda şasi ve gövde için maksimum güvenlik sunar.
 

Bir bakışta levelC'nin avantajları
Karavan sahipleri her zaman sınırlı ilave aksesuar ağırlığına dikkat etmek zorundadır. Hafif malzemelerin seçici kullanımı sayesinde, E&P levelC tasarım mühendisleri, standart krank desteklerine kıyasla tüm hidrolik sistemin ek ağırlığını yalnızca 20 kg ile sınırlandırabildiler. Kontrol aynı zamanda çocuk oyuncağıdır. E&P levelC, tek bir düğmeye basarak karavanı yatay olarak - bağımsız ve tam otomatik olarak - konumlandırır. Kalıcı olarak monte edilen kontrol paneli her zaman teslimat kapsamına dahildir. Ve daha da fazla rahatlık isteyen herkes bir uzaktan kumanda, mobil dokunmatik yüzey veya WiFi modülü aracılığıyla bir akıllı telefon uygulaması kullanarak kontrol arasında seçim yapabilir.

2 dakikada seviye
Kararlı ve güvenli konumlandırma
Hemen kullanıma hazır
3,5 tona kadar brüt ağırlığa kadar tek dingilli ve tandem dingilli karavanlar için
Kışın depolamada tekerlekleri yerden kaldırarak lastiklerin bozulmasını önler
Bakım gerektirmeyen
Tamamen hidrolik
AL-KO Big Foot destek ayaklarını içerir
Son derece hafif
Hırsızlığa karşı koruma dahildir
 
levelC Compact
Karavan sahipleri ile diyalogda, manuel krank desteklerinin karavanda kaldığı yarı manuel bir sistem için sık sık dile getirildi. Bu, E&P levelC Compact sisteminin geliştirilmesine yol açtı. Tesviye işini manuel yapmak isteyen herkes bu sistemle ucuz bir alternatif bulacaktır. Karavanın aksına, kontrol panelinden kontrol edilen enine eksende karavanı otomatik olarak hizalayan iki adet hidrolik destek takılmıştır. Karavanın daha sonra jokey tekerleği ile uzunlamasına eksende dengelenmesi ve stabilizasyon için krank desteklerinin indirilmesi gerekir. Karavan daha sonra sabit ve düz - basit!
 

LevelC tesviye sistemine kurulum, teslimat kapsamı ve sorular
Başka sorunuz var mı? Broşür şeklinde daha fazlasını mı öğrenmek istiyorsunuz , yoksa doğrudan daha fazla tavsiye mi istiyorsunuz? Sonra bizi kontrol edin veya  yakınınızdaki yetkili E&P kurulum ortaklarımızdan birine uğrayın . Ayrıca oraya doğrudan levelC'yi yükletebilirsiniz.

 

 

 

Hidrolik E&P Sistemleri kategorisinin diğer ürünlerini inceleyebilirsiniz

Al-Ko markanın diğer ürünlerini inceleyebilirsiniz

Havale / EFT (%2) :74,873.47 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
325,467.17 TL76,401.50 TL

Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *