Destek Ayakları

Al-Ko Up4 Karavan Otomatik Destek Ayağı

Stok Kodu: 1731376

En geç 26 Ekim, tarihinde kargoda

Kargo Bedava
Stokta son 1 adet kaldı
15,316.77 TL 13,252.31 TL

4,417.44 x 3 Ay Vade Farksız Taksit

Adet

Ürün geçici olarak tükenti.
Ürün temin edildiğinde tekrar satışa sunulacaktır.

Al-Ko Up4 Karavan Otomatik Destek Ayağı

Al-Ko Up4 Karavan Otomatik Destek Ayağı


Müşteri Stok Kodu  :

1731376

MONTAJ İÇİN İRTİBAT TELEFONUMUZ : 

0 532 633 05 06

2K MARKET SHOWROOM  ALKO SERVİS NOKTASI

AL-KO UP4: Karavan yeniden tanımlamayı destekliyor
Elektrik sistemi - Ranger manevra sürücüsü ile kolayca kombine edilebilir - Mart 2018'den itibaren bayilerde mevcuttur.
Elle kranklama sona erdi: AL-KO Taşıt Teknolojisi, karavanlar için yeni elektrikli destek sistemi ile artık daha da kolaylık sunuyor. UP4 uzaktan kumanda ile hızlı ve kolay bir şekilde çalıştırılabilir. Sistem, AL-KO Büyük Ayak destek ayağıyla, AL-KO Premium'un desteklediğinden sadece 17,7 kilogram daha ağır. Bu, AL-KO UP4'ü pazardaki en hafif sistemlerden biri yapar. Destekler 1 Mart 2018'den itibaren mevcuttur.

Destek sistemi, Büyük Ayak destek ayağı ile donatılmış yüksek kaliteli premium destekleri nedeniyle, arazide ne olursa olsun optimum stabilite ve yüksek stabilite sağlar - ayrıca 2,5 ton'a kadar izin verilen toplam ağırlığa sahip büyük karavanlar için. Önde gelen bir şasi üreticisi olan AL-KO, sağlam takviye parçaları gibi detayları da düşünmüştür. Otomatik sistem hızla kurulur ve yerden tasarruf sağlayan bir tasarıma sahiptir. Acil bir durumda - örneğin boş bir batarya durumunda - bir acil durum manuel kilit açma cihazı mevcuttur. Vurgu: UP4, AL-KO Ranger manevra sürücüsü ile tamamen uyumlu. Bunun anlamı: İki sistem için sadece tek bir uzaktan kumanda gereklidir. Bir anahtarın hareketi, desteklerin veya manevra tahrikinin kontrol edilip edilmediğini seçmek için yeterlidir.         

Bir bakışta AL-KO UP4'ün avantajları:

Hızlı: Sistem, hız bakımından herhangi bir krank desteğini aşıyor. Karavan yerde hızlı ve güvenli bir şekilde durur - ve tatil başlayabilir!
Kullanışlı ve pratik: Sistem, uzaktan kumanda ile tamamen genişletilebilir, ayarlanabilir ve geri çekilebilir. Kiri bükmek ve hatta diz çökmek geçmişte kalıyor, tıpkı krank çubuğunu sabitlemek için köşe kenarlarının altıgen cıvatalarının sinir bozucu arayışı gibi.
Kararlı: Düzensiz zemin elektriksel olarak dengelenir. Big Foot destek ayağı dahil - yüksek kaliteli Premium desteklerde olduğu gibi.
Akıllı: UP4 ve Ranger ideal bir kombinasyon oluşturur. Sadece bir uzaktan kumanda ile park etme ve manevra yapma
Hırsızlık koruması: Mil için özel bir adaptör, istenmeyen manuel sıfırlama işlemlerini önler.
Destek sistemi ayrıca montajı yapılmamışsa montaj ve akü için mevcuttur. Piyasa ve mevsimin başında, cazip bir paket paketi - AL-KO UP4 ve Ranger manevra sürücüsü - özel bir fiyata sunulmaktadır.

 

 

 
 

 

 

Destek Ayakları kategorisinin diğer ürünlerini inceleyebilirsiniz

Al-Ko markanın diğer ürünlerini inceleyebilirsiniz

Havale / EFT (%2) :12,987.26 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
34,417.44 TL13,252.31 TL

Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *