%10
Victron Solar MPPT

Victron Bluesolar MPPT 150/70-TR Solar Şarj Kontrol Cihazı

Stok Kodu:

En geç 08 Aralık, tarihinde kargoda

Kargo Bedava
Stokta son 0 adet kaldı
6,111.84 TL 5,504.46 TL

1,834.82 x 3 Ay Taksit Seçeneği

Adet

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir. Ürün temin edildiğinde tekrar satışa sunulacaktır.

Victron Bluesolar MPPT 150/70-TR Solar Şarj Kontrol Cihazı

 Victron Bluesolar MPPT  150/70-TR


Müşteri Stok Kodu : 

ÜRÜN DANIŞMA HATTI : 0 530 513 08 19

MPPT VE.Can SmartSolar şarj cihazı en son ve en hızlı teknolojiyi kullanarak güneş panelinden elde edilen enerjiyi akü ünitesini optimum düzeyde şarj edebilecek bir enerjiye dönüştürür.

MPPT VE.Can SmartSolar şarj cihazı 150 veya 250 Volt Voc değerinde bir PV paneline bağlanır ve modele bağlı olarak 70 ila 100A arasında değişen bir akımda 12, 24 veya 48 V’lik akü ünitenizi otomatik olarak saptayıp şarj eder.
Şarj ayarları tamamen programlanabilir özellikte olup ayrıca kurşun-asit ve lityum gibi farklı yapıdaki akülere de uyarlanabilir.

MPPT VE.Can SmartSolar şarj cihazı uzaktan kontrol edilebilir ve VictronConnect uygulaması üzerinden Bluetooth kullanılarak yapılandırılabilir. Böylece cihaz kurulumu ve yönetimi sağlanırken aynı zamanda bir bakışta akü voltajı ve akımı, PV voltajı ve akımı ile geçmiş verileri gösteren bir bilgilendirme sunulur.

VE.Can SmartSolar şarj cihazı CAN veri yolu bağlantı noktalarına sahiptir. Bu özelliği sayesinde başka VE.Can SmartSolar şarj cihazları ile iletişim kurulabilir. Ek birimler birbirlerine ayrı birimler arasındaki tek bir RJ45 kablosu üzerinden “papatya zinciri” ile bağlanırlar.
Birbirlerine bağlandıkları zaman her bir VE.Can SmartSolar şarj cihazı kendi şarj aşamasını senkronize eder. Aynı zamanda tek bir kablo üzerinden bir GX takip cihazına verilerini gönderebilirler.

GX cihazı internete bağlı olduğunda Victron Remote Management Portal (VRM) güneş enerjisi şarj cihazınızın tüm gücüne erişilmesini sağlar.

VE.Can SmartSolar şarj cihazı da tıpkı diğer MPPT güneş enerjisi şarj cihazlarımız gibi bir VE.Direct portuna sahiptir. Bu port tek bir birim izleme veya sokak lambası kontrolü için kullanılabilir. Uzaktan açma/kapama konektörü lityum akü gibi üçüncü taraf bir cihaz tarafından dışarıdan kontrol edilebilir. İsteğe bağlı olarak takılabilir özelliğe sahip bir LCD ekran/kontrol birimi doğrudan cihaz ekranından canlı veri akışı, kurulum ve yönetim bilgileri sağlar.

 

 

 

 

 

Diğer

Victron Solar MPPT kategorisinin diğer ürünlerini inceleyebilirsiniz

Victron markanın diğer ürünlerini inceleyebilirsiniz

Havale / EFT (%2) :5,394.37 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
31,834.82 TL5,504.46 TL

Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *