Nurgaz Tekli Portatif Ocak Seti

Nurgaz Tekli  Portatif Ocak Seti 


Müşteri Stok Kodu:

NH 501

Kullanımı kolay, plastik taşıma çantası ile birlikte her yere kolayca taşıyabileceğiniz mükemmel yardımcınız dayanıklı çelikten üretilmiştir düğmeden çakmak ile ateşleme özelliği kontrol edilebilir alev ayarı basınca karşı duyarlı emniyet sistemi gaz için güvenlik kilidi hafif ve portatif kolay çıkarılabilir ve temizlenebilir ızgara 33 x 28 x 10 cm ebatlarındadır.

nurgaz tekli ocak ızgarası ng 501-a

nurgaz portatif ocaklar için pişirme ızgarası, özel döküm gövdeye, ideal pişirme için çift ızgara yapısına ve ayarlanabilir yağ tahliye kanalına sahiptir. portatif kullanışlı yuvarlak ızgara ayakları sayesinde portatif ocağınızın üzerine tam oturur. her türlü et, balık ve sebze pişirme işlerinizi kolayca ve süratle yapabilirsiniz. hem tava hem ızgara olarak kullanılabilir. yağlı etleriniz pişerken yağı süzülsün isterseniz yağ tahliye vidasını açın ve yağlar süzülsün. son derece sağlıklı, yıkanabilir ve taşınabilir harika bir ürün.

nurgaz portatif ocak kartuşu

bütün valfli sistemle çalışabilen, bu sayede bitirmeksizin çıkarılıp tekrar takılabilen bir kartuştur 220 gr'dır. (paket içeriği 2 adet)


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır