Güç İstasyonları

EcoFlow Delta Max 2016Wh Çıkış Kapasiteli Güç İstasyonu

Stok Kodu: EFDELTAMAX

En geç 17 Mart, 2023 tarihinde kargoda.

Kargo Bedava
Kredi kartına Vade Farksız 6 Taksit - %2 Havale İndirimi
Stokta son 3 adet kaldı
0.00 TL 51,000.00 TL

8,500.00 x 6 Ay Vade Farksız Taksit

Adet

Ürün geçici olarak tükendi.
Ürün tedarik edildiğinde tekrar satışa sunulacaktır.

EcoFlow Delta Max 2016Wh Çıkış Kapasiteli Güç İstasyonu
Stok kodu: EFDELTAMAX

 

EcoFlow Delta Max 2016W560A Kapasiteli Güç İstasyonu

EcoFlow Delta Max 2016Wh, 2016 watt-saat (Wh) çıkış kapasitesine sahip bir güç istasyonudur. Bu güç istasyonu, evinizde veya ofisinizde kullanım için tasarlandı ve ev aletlerinizi, bilgisayarınızı ve diğer elektronik cihazlarınızı şarj etmenize yardımcı olur. Delta Max, ayrıca bir AC çıkışı, bir DC çıkışı ve bir USB-C PD çıkışı gibi çeşitli çıkış seçeneklerine sahiptir. Bu sayede farklı cihazlarınız için uygun bir şarj seçeneğini bulabilirsiniz.

Güç istasyonu, ayrıca bir tüp şarj cihazı ve bir taşıma çantası ile birlikte gelir. Bu sayede güç istasyonunu kolayca yanınızda taşıyabilir ve istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Ayrıca, güç istasyonu bir LCD ekran ile birlikte gelir ve bu ekranda güç istasyonunun şarj durumunu, çıkış voltajını ve diğer bilgileri görebilirsiniz.

EcoFlow Delta Max, ayrıca çevreci bir üründür ve enerji verimliliği açısından yüksektir. Bu güç istasyonu, bir ev aleti için gereken enerjiyi üretebilir ve aynı zamanda evde kullanılmayan enerjiyi toplayarak bu enerjiyi tekrar kullanmaya yardımcı olur. Bu sayede, evinizde enerji tasarrufu sağlar ve çevre için daha dost bir üründür.

Sonuç olarak, EcoFlow Delta Max 2016Wh Çıkış Kapasiteli Güç İstasyonu, evinizde veya ofisinizde kullanım için tasarlandı ve çeşitli cihazlarınızı şarj etmenize yardımcı olur. Ayrıca, tüp şarj cihazı ve taşıma çantası ile birlikte gelir ve evde kullanılmayan enerjiyi toplayarak bu enerjiyi tekrar kullanmaya yardımcı olur.

 

EcoFlow Delta Max

EcoFlow DELTA Max Güç İstasyonu, bayarya ile çalışan jeneratörlerin yeni standardını temsil eder. Çok çeşitli cihazlarla uyumlu olarak, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde saatlerce güçte kalabilirsiniz. 

Nereye Giderseniz Gidin Güç Hep Sizinle:

Taşınabilir güneş enerjisi jeneratörü + Dış mekan maceraları, iç mekan kullanımı ve acil durumlar için güvenilir güç sağlayan Ekstra Batarya.

1 Saatten Kısa Bir Sürede 0-80% Şarj Hızı:

EcoFlow patentIi X-Stream Teknolojisi, EcoFlow DELTA Max'ın piyasadaki çoğu taşınabilir güç istasyonunun 10 katı hızda şarj olmasını sağlar.

Aynı Anda 11 Cihaza Kadar Güç:

EcoFlow DELTA Max, herhangi bir cihaza her yerde güç sağlamak için ihtiyacınız olan her bağlantı noktasına uyar, böylece kendinizi her zaman evinizde gibi hissedeceksiniz.

Güneş ve Araç ile En Hızlı Şarj Süresi

EcoFlow DELTA Max, yaklaşık 4 saat içinde güneş panelleri ile tamamen şarj edilebilir ve 10 saat < 12/24V araba çakmak çıkışından tamamen şarj edilebilir.

4x 2400W AC Çıkış ve 2016Wh Kapasite

Büyük invertör yükü, EcoFlow DELTA Max'ın 2016Wh kapasiteli 2400W (3400W Dalgalanma, Pure Sine Wave) altında çoğu ev aletine ve ağır hizmet tipi DIY araçlarına güç sağlar.

 

90 Dakika Şarj Süresi Yapay Zeka  Batarya Yönetim  Sistemi 4 X 2400W AC Çıkışı Güneş Paneli ve Araba şarj çıkışı 2016Wh, 560Ah Enerji Depolama Kapasitesi

 

 

 

DELTA Max ile kontrolü ele geçirin ve cihazlarınızı her zaman güçlü tutun. DELTA Max, elektrik kesintileri, açık hava maceraları ve profesyonel çalışmalar için mükemmel olan, 2016Wh gibi büyük bir kapasiteye sahiptir.

 

 

Yüksek Kapasite

 

 

X-Stream Hızlı Şarj

 

X-Boost Çıkış x4 

 

13 Cihaza Kadar Güç

 

USB-A (2x) 12W

2 USB-A Hızlı Şarj (2x) 28W

3 USB-C Hızlı Şarj (2x) 60W

4 DC Açma/Kapama Tuşu

5 Açma/Kapama Tuşu

6 AC Çıkışı 220V (4x)

7 AC Açma/Kapama Tuşu

8 Çakmak Çıkışı 13,6V  8A


 

EcoFlow Delta Max 2016W560A Kapasiteli Güç İstasyonu

 

Bir Daha Asla Güç Kaybetme

DELTA Max, elektrik kesintileri ve acil durumlar sırasında ev cihazlarınızı tamamen şarj eden 2016Wh gibi büyük bir kapasiteye sahiptir.

 

Bir Daha Asla Güç Kaybetme DELTA Max, elektrik kesintileri ve acil durumlar sırasında ev cihazlarınızı tamamen şarj eden 2016Wh gibi büyük bir kapasiteye sahiptir.

 

Dünyanın En Hızlı Şarj Olan Taşınabilir Güç İstasyonu

EcoFlow, dünyanın en hızlı şarj olan güç istasyonlarına sahiptir. DELTA Max bir saatten kısa sürede %0-80 oranında şarj olur ve en kötü durumlarda bile size hızlı bir güç artışı sağlar.

Dünyanın En Hızlı Şarj Olan Taşınabilir Güç İstasyonu EcoFlow, dünyanın en hızlı şarj olan güç istasyonlarına sahiptir. DELTA Max bir saatten kısa sürede %0-80 oranında şarj olur ve en kötü durumlarda bile size hızlı bir güç artışı sağlar.

 

Vazgeçilmez Cihazlarınıza Güç

DELTA, 4 x 2400W AC çıkışlarıyla evdeyken temel cihazlara veya açık havada çalışırken ağır hizmet tipi elektrikli aletlere güç vermenizi sağlar.

 

Hepsini Yönetmek İçin Tek Bir Cihaz DELTA aynı anda 11 cihaza kadar güç sağlayabilir. Bir fincan kahve demlemek, en sevdiğiniz radyo istasyonunu dinlemek veya tekrar Orta Dünya'ya yolculuk etmek için yeterli bir güç.

 

 

Hepsini Yönetmek İçin Tek Bir Cihaz

DELTA aynı anda 11 cihaza kadar güç sağlayabilir. Bir fincan kahve demlemek, en sevdiğiniz radyo istasyonunu dinlemek veya tekrar Orta Dünya'ya yolculuk etmek için yeterli bir güç.

 

Hepsini Yönetmek İçin Tek Bir Cihaz DELTA aynı anda 11 cihaza kadar güç sağlayabilir. Bir fincan kahve demlemek, en sevdiğiniz radyo istasyonunu dinlemek veya tekrar Orta Dünya'ya yolculuk etmek için yeterli bir güç.

 

Genişletilebilir Güç

Tek bir DELTA Max ünitesi 2 kWh kapasiteye sahiptir. DELTA Max akıllı ekstra pillerle 6 kWh'ye kadar genişletilebilen bir kapasiteye sahiptir. Bu, bir elektrik kesintisi olduğunda buzdolabınız ve ışıklarınız gibi önemli ev cihazlarınızı saatlerce hatta günlerce çalıştırmaya devam edebileceğiniz anlamına gelir.

 

Genişletilebilir Güç Tek bir DELTA Max ünitesi 2 kWh kapasiteye sahiptir. DELTA Max akıllı ekstra pillerle 6 kWh'ye kadar genişletilebilen bir kapasiteye sahiptir. Bu, bir elektrik kesintisi olduğunda buzdolabınız ve ışıklarınız gibi önemli ev cihazlarınızı saatlerce hatta günlerce çalıştırmaya devam edebileceğiniz anlamına gelir.

 

 

Enerji Kullanımınızı Kontrol Edin, İzleyin ve Yönetin.

EcoFlow uygulamasıyla DELTA Max'ınızı kontrol edin ve izleyin. Güç kullanımınızı özelleştirmek veya DELTA Max'ı uzaktan kontrol etmek için EcoFlow uygulamasını indirin.

 

Enerji Kullanımınızı Kontrol Edin, İzleyin ve Yönetin. EcoFlow uygulamasıyla DELTA Max'ınızı kontrol edin ve izleyin. Güç kullanımınızı özelleştirmek veya DELTA Max'ı uzaktan kontrol etmek için EcoFlow uygulamasını indirin.

 

Ev Cihazlarınızın %99'una Güç Sağlayın.

EcoFlow'un X-Boost teknolojisi ile DELTA Max, ağır hizmet tipi cihazlara 3400 W'a kadar güç sağlayabilir. Bu, bir elektrik kesintisi veya elektrik kesintisi sırasında buzdolabınıza, kurutucunuza ve daha fazlasına güç vermeye devam edebileceğiniz anlamına gelir. Bu boyut ve kapasitedeki taşınabilir bir elektrik santrali için endüstrinin altın standardı budur.

 

Ev Cihazlarınızın %99'una Güç Sağlayın. EcoFlow'un X-Boost teknolojisi ile DELTA Max, ağır hizmet tipi cihazlara 3400 W'a kadar güç sağlayabilir. Bu, bir elektrik kesintisi veya elektrik kesintisi sırasında buzdolabınıza, kurutucunuza ve daha fazlasına güç vermeye devam edebileceğiniz anlamına gelir. Bu boyut ve kapasitedeki taşınabilir bir elektrik santrali için endüstrinin altın standardı budur.

 

 

Güneşten Güç Alın

Delta Max'ı sadece 3 saat içinde tam şarj etmek için dört 160W güneş paneline bağlayarak güneşin gücünden yararlanın. Alternatif olarak, DELTA Max'ı 4-8 saat içinde tam şarj etmek için dört adet 110W güneş paneline bağlayabilirsiniz

 

Güneşten Güç Alın Delta Max'ı sadece 3 saat içinde tam şarj etmek için dört 160W güneş paneline bağlayarak güneşin gücünden yararlanın. Alternatif olarak, DELTA Max'ı 4-8 saat içinde tam şarj etmek için dört adet 110W güneş paneline bağlayabilirsiniz

 

Araç Sarjı

Uzun bir yolculuğa mı çıkıyorsun? DELTA Max, bir araba adaptörü kullanılarak 10 saat içinde şarj edilebilir.

Araç Sarjı Uzun bir yolculuğa mı çıkıyorsun? DELTA Max, bir araba adaptörü kullanılarak 10 saat içinde şarj edilebilir.

 

Duvar Prizinden Şarj

DELTA Max'ı herhangi bir standart AC duvar prizine takarak 1 saatten kısa bir sürede %0-80 oranında hızlı şarj edin ve sadece 90 dakikada tamamen şarj edin.

 

 

Teknik Özellikler

Net Ağırlık : 21 KG

Şarj Sıcaklığı : 0-45°C

Renk : Siyah & Gri

Tam Reşarj Süresi : 1,6 Saat (AC)

10 Saat (12/24V Araba Adaptörü) : 3 Saat (Paralel 4x160W Güneş Panelleri kullanarak)

Hücre Kimyası : Lityum-İyon

Döngü Ömrü : 800+ Döngü %80+ Kapasite

Test ve Belgelendirme : UL CE FCC RoHS PSE

AC Şarj Giriş Gerilimi  : 100-120Vac (50Hz/60Hz) 1800W Max, 15A

Araç Şarj Cihazı : 12V/24V DC 8A Max

USB-A Çıkışı (x2) : 5V DC, 2.4A, 12W Max, 

USB-C Çıkışı (x2) : 5V DC,9V DC,12V DC,15V DC,20V DC, 5A, 100W Max

Ölçüler(cm) : 49 x 24 x 30 cm

Deşarj Sıcaklığı : -20-45°C

Şarj Methodu  : Duvar Prizi, 12V Araç, Güneş Paneli

İşletim Sistemleri : BMS, Aşırı Voltaj Koruması, Aşırı Yük Koruması, Aşırı Sıcaklık Koruması, Kısa Devre Koruması, Düşük Sıcaklık Koruması, Düşük Voltaj Koruması, Aşırı Akım Koruması

Raf Ömrü : 1 Yıl (Tam şarjdan sonra)

Kapasite : 2016Wh

AC Şarj Giriş Gücü : X-Stream Şarjı 1800W Max

Güneş Enerjisi Şarj Girişi : 800W 10-65V DC 10A Max

AC Çıkışı (x4) : 1800W (Dalgalanma 3300W) toplam, 120Vac (60Hz)

USB-A Hızlı Şarj (x2) : 5V DC, 9V DC, 12V DC, 2.4A, 18W Max

Araba Güç Çıkışı (x1) : 126W, 12.6V DC, 10A Max 

Güç İstasyonları kategorisinin diğer ürünlerini inceleyebilirsiniz

EcoFlow markanın diğer ürünlerini inceleyebilirsiniz

Havale / EFT (%3) :49,470.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
68,500.00 TL51,000.00 TL

Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Benzer Ürünler