Dometic CoolFreeze CFX 95 DZW 70Lt 12V-24V 100-240V AC  Tekne Araç Karavan Buzdolabı


Müşteri Stok Kodu :

9600000480

Bu son derece etkileyici 95 l çift bölgeli buzdolabı / dondurucu, sıcaklıkları ayarlamak, kontrol etmek ve izlemek için iki bağımsız bölmeye ve yenilikçi WiFi uygulamasına sahip, ekstra büyük, enerji tasarruflu bir kompresör çift bölgeli taşınabilir buzdolabı ve dondurucudur. Herhangi bir buzdolabı veya dondurucu kombinasyonunu gerektiği gibi kolayca ayarlayın. Sağlam özelliklere sahiptir, bu nedenle hareket halindeyken en zorlu koşullara dayanacak kadar serttir.

Dometic CoolFreeze CFX'in bazı ciddi etkileyici özellikleri var. İlk olarak, akıllı otomatik turbo soğutucu ve hafıza fonksiyonu içeren CFX Özel Elektronikler var. O zaman sadece –22 ° C'ye kadar derin dondurucu için değil, aynı zamanda güneş enerjisi ile de çalışabilir. Ayrıca, dış sıcaklığa bakılmaksızın, bu soğutucu birinci sınıf, son derece sessiz bir soğutma performansı sağlayacaktır. Nereye giderseniz gidin bu inanılmaz soğutucu ve dondurucu alabilirsiniz! Güçlendirilmiş köşeler, paslanmaz çelik menteşeler ve sağlam bir kapak astarı gibi ağır hizmet detaylarıyla donatılmış CFX serisindeki yüksek teknoloji soğutucuları, en zorlu yüklere dayanabilir. CFX 35W - CFX 100W modelleri, soğutma sıcaklığını WiFi uygulamasıyla kontrol etme ve izleme için uygun bir seçenek sunar.

Dometic CFX destekli soğutucu, yüksek ortam sıcaklıklarında mükemmel soğutma performansına sahiptir. Bunu biliyoruz çünkü Avustralya çölünün zorlu koşullarında ve aşırı sıcağında test edildi! Sağlam, verimli ve eyleme hazır. CFX en çok ödül alan ürünümüzdür ve nedenini hemen anlayacaksınız.

Dometic CFX 95DZW Çift Bölmeli Taşınabilir Buzdolabı / Dondurucu, ayrı kontroller ve kapaklarla soğutma ve dondurma için 2 bölmeye sahip son derece güçlü bir kompresör soğutucusudur. Taze gıdalar, şişeli içecekler ve dondurulmuş gıdalar bu nedenle optimum sıcaklık koşullarında saklanabilir. Aynı anda soğutma ve donmaya izin veren iki ayrı sıcaklık bölgesi ile! CFX 95DZW, sıcaklığın dahili kontrol panelinden veya mobil Android veya iPhone'unuzdan ilgili uygulama mağazalarından indirilebilen kullanımı kolay bir WiFi uygulamasıyla ayarlanabildiği ve izlenebildiği yenilikçi bir özelliğe sahiptir.

Dometic CFX serisi, yeni nesil portatif buzdolabı / dondurucuları temsil eder. İlk olarak, akıllı otomatik turbo soğutucu ve hafıza fonksiyonu içeren CFX Özel Elektronikler var. Daha sonra sadece –22 ° C'ye (-7 ° F) kadar derin dondurucu için değil, aynı zamanda güneş enerjisi ile de çalışabilir. Bu birinci sınıf kompresör soğutucusu, ortam sıcaklığına bakılmaksızın mükemmel derecede sessiz ve yüksek verimli soğutma performansı sağlar. Küçük elektrikli cihazları şarj etmek için bir USB şarj portu bile var. Rahatça çıkarılabilen taşıma kolları sayesinde bu muhteşem buzdolabını veya dondurucuyu gittiğiniz her yere götürün. Güçlendirilmiş köşeler, paslanmaz çelik menteşeler ve sağlam bir kapak astarı gibi ağır hizmet detaylarıyla donatılmış Dometic'in ödüllü CFX serisi buzdolabı / dondurucuları en zorlu yüklere dayanabilir.

Taze ürünler veya tercihen dondurulmuş yiyecekleri saklamak istiyor musunuz? Aslında buradaki soru bu değil. Dometic CFX DZ serisi soğutucular, çift bölgeli soğutma sistemi ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Eşzamanlı soğutma ve dondurma bile mümkündür. Daha büyük CFX DZW modelleri size iki pratik ekstra özellik sunar. İlk olarak, sıcaklık kullanımı kolay bir WiFi uygulaması ile ayarlanabilir ve izlenebilir. İkincisi, iki sıcaklık bölgesinin ayrı kontrolleri vardır, bu nedenle gerektiği gibi tam olarak ayarlanabilirler. Bu buzdolabı ve dondurucu rakipsiz kalite özelliklerine sahiptir, takdir edeceğinizi biliyoruz!

Serideki en büyük CFX'lerden biri olan Dometic CFX 95DZW sağlam, verimli ve taşınabilir bir buzdolabı ve dondurucudur. Evden uzakta uzun yolculuklara çıkanlar için ideal olan CFX 95DZW, her biri bağımsız olarak buzdolabı veya dondurucu olarak çalışabilen iki ayrı bölmeye sahiptir. Güçlü kompresör soğutma teknolojisi, her iki bölmede de aynı anda +32 ° C'ye kadar ortam sıcaklığında -18 ° C'ye ulaşabilir! Bu modele özel CFX 95DZW, akıllı telefonunuz veya tabletinizden her bir bölmenin sıcaklığını ayarlamanıza, kontrol etmenize ve izlemenize olanak tanıyan bir WiFi CFX uygulaması ile birlikte gelir. Orijinal kompresör ve benzersiz Değişken Motor Hızı Optimizasyonu teknolojisi, CFX serisinin zorlu koşullarda bile sessiz ve verimli çalışmasına yardımcı olur.


Model CFX95DZW 
Model üstünde etiket CFX95DZW Teslimat 
kapsamı 1 soğutucu, 1 manuel, 1 garanti kartı, 1 12 / 24V bağlantısı için bağlantı kablosu, 1 100-240V bağlantısı için bağlantı kablosu, çıkarılabilir tel sepetler 
Taşınabilir buzdolabı / dondurucu, 133 kutu  
Soğutma teknolojisi Kompresör 
BOYUTLAR
Boyutlar ürün derinliği 530 mm
Boyutlar ürün yüksekliği 472 mm
Boyutlar ürün genişliği 957 mm
Net ağırlık 32 kg
Brüt hacim 95 l
Depolama hacmi - toplam 85 l
ELEKTRİKSEL
Giriş voltajı (AC) 100-240 V
Giriş voltajı (DC) 12/24 V
Nominal giriş akımı (AC) 1,1 A
Nominal giriş akımı (DC) 9,2 A
Giriş frekansı 50/60 Hz
VERİM
Soğutucu akışkan, tip R134a 
Florlu sera gazları içerir 
1430 
Soğutucu akışkan miktarı 65 g
0,093 t
İklim sınıfı (EN62552) T 
EK
İç aydınlatma Evet, LED 
Sertifikaları RCM 
LOJİSTİK
EAN-13 9331391008155 
Ebatlar koli derinliği 985 mm
Ebatlar koli yüksekliği 557 mm
Ebatlar koli genişliği 500 mm
Koli ağırlığı 38,50 kg

 

 

 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır