Izgaralar

Aygaz OutdoorChef Arosa 570 G Gazlı Yeni Nesil Barbekü - Çelik Kabin

Stok Kodu: 404447

Kredi kartına Vade Farksız 6 Taksit - %2 Havale İndirimi
Stokta son 0 adet kaldı
0.00 TL 13,750.00 TL

2,291.67 x 6 Ay Vade Farksız Taksit

Adet

Ürün geçici olarak tükendi.
Ürün tedarik edildiğinde tekrar satışa sunulacaktır.

Aygaz OutdoorChef Arosa 570 G Gazlı Yeni Nesil Barbekü - Çelik Kabin
Stok kodu: 404447

 


Stok Numarası : 404447

Direkt veya endirekt ızgara keyfi sağlayan porselen emaye EASY FLIP GURME PİŞİRME HUNİSİ SİSTEMİ ile 1 BARBEKÜDEN 2 BARBEKÜ kadar verim elde edin.
Standart Konum‘da, 80-360 derecelik tutarlı ve sürekli bir sıcaklık aralığının kullanılabilmesini sağlayan özel olarak tasarlanmış GURME BRÜLÖR TEKNOLOJİSİ (GBT)
Gazla barbekü yapmayı daha da güvenli hale getiren geliştirilmiş GAZ GÜVENLİK SİSTEMİ (GGS)
2 adet brülör
Tamamen paslanmaz çelik yeni brülör sistemi
Sağlam pres döküm alüminyum menteşe, pratik bir bez tutucu ve aksesuar tutucular
Saf gri renkli modern minimalist tasarım

Avantajı: Emniyet ışığı size valfin hala açık olduğunu ve gaz aktığını hatırlatır.*

 

* ÖNEMLİ: Barbekü sonrasında LPG tüpündeki LPG tüp regülatörünü ve gaz vanasını kapatmayı unutmayın.

Barbekü Çapı: 57 cm
Ağırlık: 58 kg
Boyutlar (cm): Y 112 x G 81.5 x D 111.5
Brülör gücü: 9.5 kW


EASY FLIP GURME PİŞİRME HUNİSİ SİSTEMİ BİR BARBEKÜDEN İKİ BARBEKÜ ORTAYA ÇIKARIR.

OUTDOORCHEF gazlı küresel mangalın ana parçası EASY FLIP GURME PİŞİRME HUNİSİ'idir ve OUTDOORCHEF mühendislerinin yenilik sanatını yansıtır.

EASY FLIP GURME PİŞİRME HUNİSİ size ısı dağılımını saniyeler içerisinde doğrudan ve dolaylı olarak değiştirmeyi sağlar. Aynı zamanda akıllı koruma levhası zararlı yağ alevi yangınlarını ve istenmeyen koku oluşumunu önler.

Doğrudan mangaldan --> dolaylı mangala, pişirmeden --> kızartmaya geçiş yapmak için tek bir el müdahalesi ile EASY FLIP GURME PİŞİRME HUNİSİ'ni çevirmeniz yeterli olur.

 

EASY FLIP detay

DOLAYLI ISI İLE

Daha büyük kızartma ürünleri ya da bütün tavuk: EASY FLIP GURME PİŞİRME HUNİSİ sayesinde etlerinizi barbekü yaparken artık çevrilmek zorunda değilsiniz. Gaz brülörünün ısısı barbekü küresinin iç kısımlarında yukarı doğru çıkar ve tüm kürede eşit olarak dağılır. Pişireceğiniz malzemeyi önceden ısıtılmış barbekü ızgarasına koyup kapağı kapatın. Her bir et parçası arasında daima biraz mesafe bırakın. Kapağın kapatılmasıyla pişmesi için koyduğunuz malzeme her kısımdan eşit olarak kahveleştirilir ve suyu içinde kalır.

 

DOĞRUDAN ISI İLE

Biftek, pirzola ve sosis gibi daha küçük et parçaları: Pişireceğiniz malzemeyi önceden ısıtılmış barbekü ızgarası üzerinde ortalı olarak konumlandırın ve kapak açıkken kısa bir süre kızartın. Daha sonra malzemeyi dışa doğru koyun, ısıyı azaltıp kapak kapalıyken kızartma işlemini sonlandırın.

 

GAZ EMNİYET SİSTEMİ (GSS)

Alev Koruması: Bu sistemde ateşleme ve kıvılcımdan oluşan kapalı bir sistem söz konusudur. Gaz vanası açıldıktan ve ateşlemeye basıldıktan sonra bu sistem yanar. ALEV KORUMASI kıvılcımı güçlü rüzgar gibi hava koşullarına karşı korur ve brülörlerin sönmesi durumunda tekrar kendiliğinden yanmasını sağlar. Ateşlenen brülörler farklı hava koşulları (ör. rüzgar) altında güvenilir bir şekilde çalışır.

Avantajları:
Ateşlenen brülörler hava koşullarına karşı en iyi şekilde korunur.
Rüzgarlı havada bile 80 dereceden çok düşük sıcaklıklarda barbekü yapmanızı sağlar.
Dışarı çıkan, yanmayan gazları önlenir.

* ÖNEMLI: Brülörlerin aşırı hava koşullarında sönmeyeceğine dair yüzde yüz bir kesinlik söz konusu değildir. Gaz kullanılırken barbekünün kesinlikle gözetimsiz bir şekilde kullanılmamasına dikkat edilmelidir. Tüm testler laboratuvar koşulları uyarınca gerçekleştirilmiştir.

Emniyet Işığı: Kumanda düğmesi KAPALI konumdan saat yönü tersinde PİLOT yönüne çevrilir ve böylece LPG tüp regülatörü açılırsa AROSA 570 G ürününüzün EMNİYET IŞIĞI etkinleşir. İlgili döner regülatörlerde LED bulunmaktadır. EMNİYET IŞIĞININ enerji beslemesi birlikte verilen AAA bataryaları üzerinden sağlanır.

 

 

 

 

 

Izgaralar kategorisinin diğer ürünlerini inceleyebilirsiniz

OutdoorChef markanın diğer ürünlerini inceleyebilirsiniz

Havale / EFT (%3) :13,337.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
62,291.67 TL13,750.00 TL

Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Benzer Ürünler