Izgaralar

Aygaz OutdoorChef Dualchef 315 G Vagon Tip Barbekü

Stok Kodu: 50520

En geç 14 Şubat, 2023 tarihinde kargoda.

Kargo Bedava
Kredi kartına Vade Farksız 6 Taksit - %2 Havale İndirimi
Stokta son 2 adet kaldı
0.00 TL 22,500.00 TL

3,750.00 x 6 Ay Vade Farksız Taksit

Sepette ek %2 İndirim
Adet

Ürün geçici olarak tükendi.
Ürün tedarik edildiğinde tekrar satışa sunulacaktır.

Aygaz OutdoorChef Dualchef 315 G Vagon Tip Barbekü
Stok kodu: 50520

 

 • DGS® Zone Divider - Bölge Ayırıcı
 • DGS® Protection Bars - Koruma Çubukları
 • DGS® Heat Diffuser - Isı Difüzörü
 • Elektrikli çoklu ateşlemeli, paslanmaz çelikten 3 adet DGS® Twin Burner - İkiz Brülör
 • Tüm kontrol düğmelerinde entegre SLS - Güvenlik Işık Sistemi
 • Dökme demir barbekü ızgarası ve krom kaplı ısıtma rafı
 • 2'si kilitlenebilir 4 adet tekerlek
 • Dedantör ve güvenli bağlantı seti dahil

 

 

DUALCHEF SERİSİ VAGON TİP BARBEKÜLER

 • Yenilikçi DGS® (Dual Gurme Sistemi) teknolojisi İsviçre'de geliştirildi ve iki sıcaklık bölgesini tek bir barbeküde birleştiriyor. İkili gurme sistemi ayrıca tüm barbekü genelinde mükemmel ısı dağılımını garanti eder. Tüm bunlar DUALCHEF'inizi gazlı barbeküler kategorisinde benzersiz kılar.
 • SLS - Safety Light System (Güvenli Işık Sistemi) valf açılır açılmaz etkinleşir. Işık sensörü, LED yoğunluğunu ortam parlaklığına göre otomatik olarak ayarlar.
 • İKİLİ TERMOMETRE iki bölmede de optimum destek sağlar.
 • Çatal bıçak tutucusu ile çevreli katlanabilir paslanmaz çelik YAN RAFLAR.
 • Ergonomik kontrol düğmelerine sahip paslanmaz çelik çerçeveli cam KONTROL PANELİ, DUALCHEF'inize birinci sınıf mutfak görünümü verir.
 • Çatal-bıçak tutuculu yavaş kapanan FONKSİYONEL ALT BÖLME kapakları, tüp ve aksesuarlar için ihtiyacınız olan saklama alanını yaratır. Porselen emaye yağ tutucu ve damlama tepsisi, kolay temizlik için ön taraftan çıkarılabilir.

 

 

DUALCHEF, klasik mangal yöntemlerinin yanı sıra benzersiz DGS® DUAL GURME SİSTEMİ’ni sunar.

DGS® DUAL GURME SİSTEMİ’nin ana parçası, DUALCHEF barbekünüzü 2 ayrı barbekü bölümüne ayıran DGS® ZONE DIVIDER’dır. Bu ayrım, mangal sırasında farklı yemekleri aynı anda pişirmek veya çeşitli mangal etlerinin tadının ve kokusunun birbirine karışmasını önlemek gibi yeni imkanlar sağlar. Mangal haznelerinin ayrılmasının yanı sıra, mangal bölgeleri üzerinde komple sıcaklık kontrolüne sahip olursunuz. Bağımsız bir şekilde kumanda ve kontrol edilebilirler. Ayrıca iki termometre, size bölgelerin ilgili sıcaklıklarını gösterir. 

DGS® ZONE DIVIDER, yanma odasını etkili bir şekilde kontrol edilebilir iki hazneye böler.


MANGAL HAZNESININ ÇEŞITLI BÖLGELERE AYRILMASIYLA AŞAĞIDAKI UYGULAMALAR KOLAYLAŞTIRILIR VE DAHA ETKILI OLUR:

1. DUALCHEF mangalınızın DGS® ZONE DIVIDER’ı ile çeşitli yemekleri aynı anda hazırlama imkanına sahipsiniz. Birbirinden ayrılmış ve böylece koku ve tat karışımı yok!
2. Her bir bölge, DGS® ZONE DIVIDER sayesinde münferit olarak kumanda edilebilir, çünkü DGS® TWIN BURNER’ların oluşturduğu ısı, yanma haznesi içerisinde yükselir ve DGS® ZONE DIVIDER diğer mangal bölgesine yüksek ısı aktarımını engeller. Bu ayırım sayesinde DUALCHEF’in mangal başlığı altında yemekleriniz için çeşitli sıcaklıklarda çalışabilirsiniz.


Örneğin mangalın sağ tarafında DGS® HEAT DIFFUSER ile lezzetli bir kızartma ve aynı anda sol tarafta bir pizza veya iyi pişmiş biftekler hazırlayabilirsiniz.
3. DGS® ZONE DIVIDER, ayrıca ideal gaz tüketimini destekler. Sadece az miktarda yiyecek pişirmek istiyorsanız, ihtiyaç duyulmayan mangal yüzeyini ayırmak için DGS® ZONE DIVIDER’ı kullanın. DUALCHEF’in mangal haznesinin küçültülmesiyle kullanılan mangal yüzeyinin ve işletimde olan brülörün verimi arttırılır. Bölgeleri nasıl ayırabileceğinizi yukarıdaki resimlerden görebilirsiniz.
4. DGS® ZONE DIVIDER, mangal bölgelerinden birinde doğrudan mangal yapma ve aynı zamanda diğer bölgede hassas pişirme imkanı da sağlar.

DGS® HEAT DIFFUSER
Yiyeceklerin rotiseri kiti ile hazırlanması için gerekli ısı geleneksel olarak bir arka brülör üzerinden oluşturulur. Arka brülörün artan ısısı ve onun önünde gerçekleşen pişme, en iyi sonucu elde etmek için büyük miktarda gaza ihtiyaç duyar. Aynı zamanda sıcaklık kontrolü son derece kısıtlıdır. DGS® HEAT DIFFUSERDGS® TWIN BURNER’dan gelen gerekli ısıyı doğrudan döner sepetteki mangal ürününe iletir. Bu konumlandırma ile bir kızartma, konum 1’de sadece tek bir brülör ile hazırlanabilir. DGS® TWIN BURNER’ın DGS® ZONE DIVIDER ve DGS® HEAT DIFFUSER ile kombinasyonu sayesinde gaz tüketimi düşürülür ve sıcaklık bant genişliği arttırılır.

DGS® PROTECTION BARS ve DGS® HEAT DIFFUSERDGS® TWIN BURNER’ı damlayan yağdan korur ve yağ alevi yangınını önler. Fazla yağ, DGS® HEAT DIFFUSER’ın özel olarak geliştirilmiş formu sayesinde kontrollü bir şekilde DGS® TWIN BURNER’a iletilir. Mangal bölgelerinin ayrılabilmesi sayesinde boş kalan mangal bölgesinde başka mangal ürünleri de hazırlayabilirsiniz.

YÜKSEKLİĞİ AYARLANABİLİR SICAK TUTMA IZGARASI
Sıcak tutma ızgarası, kendine ait sıcaklığı ile size ilave ızgara yüzeyi olarak görev görür. Yerleştirilecek olan mangal ürününün boyutuna bağlı olarak sıcak tutma ızgarasını 2 farklı konuma yerleştirebilirsiniz. Sıcak tutma ızgarası, DGS® HEAT DIFFUSER ve DGS® ZONE DIVIDER kullanılarak bir kızartmanın hazırlanması için de kullanılabilir, bu fonskiyondan sadece tek bir konumda yerleştirilebilir.

DUALCHEF İLE DOĞRUDAN VE DOLAYLI OLARAK MANGAL YÖNTEMİ
FARK NEDİR?DOĞRUDAN MANGAL YÖNTEMİ: 
Adından da anlaşılacağı üzere doğrudan mangal yönteminde mangal ürünü doğrudan ısı kaynağının üzerinde durur. Bu yöntem kısa süreli kızartmalar için uygundur. Yüksek sıcaklık sayesinde güzel bir kabuk veya biftek üzerindeki mükemmel ızgara deseni oluşur. Doğrudan mangal ve pişirme için:
Mangal ürününü açık brülör üzerinden konumlandırın.


DOLAYLI MANGAL YÖNTEMİ: Dolaylı mangalda ısı pişecek ürünün etrafında sirküle edilir. Mangal, kapalı kapak sayesinde hava sirkülasyonlu fırına dönüşür. Bu mangal yöntemi, düşük sıcaklıkta pişirilen büyük et parçaları, hassas olarak hazırlanan balık veya çıtır pişirilmiş pizza için uygundur. Dolaylı mangal, pişirme ve kızartma için:
Mangal ürününü ortaya koyun, kapağı kapatın ve sadece dış iki brülörü tutuşturun.

 

Teknik Özellikler:

 • Izgara Yüzeyi: 61 x 44 cm
 • Pişirme yüksekliği: 95 cm
 • Ağırlık: 74 kg
 • Boyutlar (cm): Y 123 x G 139 x D 63
 • Brülör gücü: 12 kW

Izgaralar kategorisinin diğer ürünlerini inceleyebilirsiniz

OutdoorChef markanın diğer ürünlerini inceleyebilirsiniz

Havale / EFT (%3) :21,825.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
63,750.00 TL22,500.00 TL

Ortalama Değerlendirme » puan
 • *
 • *
 • *
 • *

Benzer Ürünler