Autoterm Air 2D 12V Dizel Karavan Marin Araç Hava Isıtıcısı


Müşteri Stok Kodu : AT/Air/2D-12

Modern dünya çok çeşitli seçenekler sunuyor. Bu, herkesin kendileri için en önemli kriterlere dayanarak kendi seçimlerini yapmalarını sağlar

Autoterm firması olarak,  Avrupa ülkelerindeki otonom ısıtıcı üreticisi Advers'i temsil  ediyoruz . Advers şirketi   dünyanın üçüncü büyük otonom ısıtıcı üreticisidir ve araçlar, tekneler ve yatlar için çok çeşitli ısıtıcı aksesuarları ve çok çeşitli sıvı ısıtıcılar ve hava ısıtıcıları geliştirmekte ve üretmektedir.

Advers  , üretimi yüksek kalite ve esnek fiyat politikası ile dünyada tanınan bir Rus şirketidir. Advers tarafından geliştirilen orijinal çözümler   , ürün hizmet ömrü, güvenlik, kalite, işletme maliyetleri ve diğer temel faktörler açısından rakiplerin önemli ölçüde üstesinden gelmektedir.

 Avrupa pazarında sunulan tüm  Advers ürünleri, Avrupa ülkelerinin ve Avrupa Birliği'nin yürürlükteki mevzuatına uygun olarak üretilmekte ve ilgili Avrupa kurumları tarafından onaylanmaktadır. Ürünlerin kurulumu ve daha fazla bakımı, garanti ve garanti sonrası hizmetler de sağlayan yetkili servis merkezleri tarafından sağlanır.

Autoterm tarafından sunulan AUTOTERM Air serisi hava ısıtıcıları, aracınıza kolayca ve rahatça takılabilen veya sonradan takılabilen bağımsız, dizel motorlu ısıtma sistemleridir.

Isıtıcı ünitesi, bir hava giriş borusundan içten yanma odasına alınan odadan dışarıdan temiz hava veya iyi havalandırılmış hava ile beslenir. Alınan hava daha sonra bir ölçüm yakıt pompası yoluyla iletilen yakıtla karıştırılır ve hava-yakıt karışımı oluşur. Bu karışım daha sonra ısı değiştiriciyi ısıtmak için yanma işlemini başlatan bir kızdırma bujisi ile ateşlenir. Hava daha sonra bir fan ile hava girişinden çekilir ve ısı eşanjörlerinden ve radyatör kanatçıklarından geçirilir. Son olarak, ısıtılan hava sıcak hava çıkışından itilir.

AUTOTERM Air serisi hava ısıtıcıları, hızlı bir şekilde ısıtılması gereken veya merkezi ısıtma sisteminin bulunmadığı yerler için mükemmel ürünlerdir. Örneğin: kampçılar, tekneler, vb.

Tüm ısıtıcılar dahili arıza güvenliği sistemleri ve sensörleri ile donatılmıştır. Kendi kendine teşhis sistemi, herhangi bir hatayla (akünün boşalması, ısıtıcının aşırı ısınması, düşük yakıt seviyesi, hava pompası arızası veya alev arızası gibi) karşılaşması durumunda ısıtıcıyı otomatik olarak kapatır ve bu nedenle tamamen güvenli bir üründür.

Tüm AUTOTERM Air serisi ısıtıcılar, düşük gürültü seviyelerinin yanı sıra cihazınız için uzun bir kullanım ömrü ve -45 ° C / -49 ° F gibi düşük ortamlarda çalışma yeteneği sağlayan fırçasız endüksiyon motorları ile donatılmıştır.

AUTOTERM Air serisi ısıtıcılar çeşitli kontrol panelleriyle veya iOS veya Android akıllı telefonunuzla (uzaktan satılan modem ayrı olarak satılır) uzaktan kontrol edilebilir.

Teknik parametreler:

Isıtma  gücü : 2 kW

Yakıt : Dizel

Gerilim : 12 V / 24 V

Uygulama : Minibüsler, Kampçılar, Kamyonlar, Otoyol, Tekneler / Yatlar

Yüksek İrtifa Sensörlü kontrol ünitesi

AUTOTERM Air 2D

Teknik özellikler

Yüksek Düşük

Voltaj

12V veya 24V

Isıtma ortamı

Hava

Isıtma gücü

2,0 kW 0,8 kW

Isıtmalı hava hacmi

86 m3 / s 34 m3 / s

Güç tüketimi

29 W 10 W

Maks. çalışma yüksekliği (MASL)

1600 m (standart kontrol ünitesi) / 2500 m (Yüksek irtifa kontrol ünitesi)

Yakıt

Dizel

Yakıt tüketimi

0,24 l / s 0.10 l / s

Kontrol modu

Manuel, standart uzaktan kumanda, modem

Uyumlu kontrol panelleri

PU-5, PU-10, PU-22, PU-27

Isıtıcının ağırlığı

2,9 kg

Setin ağırlığı

Yaklaşık 6,4 kg

Isıtıcı boyutları

310x119x145 mm

Paket boyutları

40x36x17 cm

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır