%10
Topuz/Çeki Kancası

Al-ko Çeki Kancası D40

Stok Kodu: 1213350

Hızlı Kargo Saat 15:00 a Kadar verilen siparişler AYNI GÜN kargoda

Hızlı Kargo

Stokta son 1 adet kaldı
1,500.72 TL 1,352.00 TL

450.67 x 3 Ay Vade Farksız Taksit

Adet

Ürün geçici olarak tükenti.
Ürün temin edildiğinde tekrar satışa sunulacaktır.

Al-ko Çeki Kancası D40

 


Stok Kodu : 1213350

 

50mm borular için uygundur

Sürekli iyileştirme, AL-KO'nun kilit bir gereksinimidir. Bu temelde, taşma cihazı V Profi Guss'tan 3,5 tona kadar bilinen çabuk açılan sistem çeki demiri göz ürün yelpazesi şimdi önemli ölçüde genişletildi. Sistem artık 101 VB, 161 VB-2, 251 VB-2 ve 351 VB-2 tipi yükseklik ayarlı tüm AL-KO taşma cihazları için de mevcuttur. Yeni çeki çubukları, belirli bir geçiş döneminden sonra seleflerini otomatik olarak değiştirecektir.

AL-KO, Avrupa’daki tüm ortak çeki demiri gözlerine geniş bir ürün yelpazesine sahiptir - römork üreticilerine ihracat yaparken araç üreticileri için önemli bir avantaj. Ek olarak, tertibat hızlı bir şekilde yapıldığı kadar kolaydır: Tüm çeki demiri gözler, bilya kuplajına benzer şekilde, ilgili taşma cihazının çeki çubuğuna dışarıdan monte edilebilir. Deliklerin takılması önden yapılır. Bu zaman kazandırır çünkü karmaşık ve zaman alan iç donanım tamamen ortadan kalkar. Zamanın konuşması: Örneğin bilyeli kuplajdan çekme halkasına kadar hızlı bir değişiklik bile mümkündür, çünkü yukarıda belirtilen Auflaufeinrichtungen'de, amortisör, aşırı yük cihazının çekmecesinde ayrı olarak tutturulur;

Çeki demiri gözlerini taşma cihazına 101 VB bağlarken önemli değişiklikler yapılmıştır. Bir yandan, vidalı bağlantı için delik açıklığı, diğer tüm geri dönüş aygıtlarında olduğu gibi 54 milimetre ila 50 milimetre arasında değişmiştir ve bu nedenle standardize edilmiştir Diğer yandan, çeki demiri gözlerinin montaj alanındaki çeki demiri, önceki 35 milimetreden 40 milimetreye değiştirilmiştir.

Treyler üreticileri, AL-KO çeki demiri çeşitliliğinin yuvarlanmasından pek çok bakımdan faydalanmaktadır, çünkü 3 tona kadar olan tüm delikler aynıdır - aynı zamanda lojistikte bir avantajdır.

 

Topuz/Çeki Kancası kategorisinin diğer ürünlerini inceleyebilirsiniz

Al-Ko markanın diğer ürünlerini inceleyebilirsiniz

Havale / EFT (%2) :1,324.96 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
3450.67 TL1,352.00 TL

Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *